windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Redmi Xiaomi

Znamy cenę Xiaomi Redmi Note 10 Pro! To będzie hit?

Xiaomi niejednokrotnie udowodniło nam, że smartfony tego koncernu mogą być niekwestionowanymi liderami, jeśli chodzi o opłacalność zakupu. Kłania się tutaj model Redmi Note 8 Pro, który do dziś zajmuje wysokie miejsce w zestawieniach najbardziej wydajnych smartfonów. Do sprzedaży wchodzi jednak już Redmi Note 10 Pro, który ma szanse na to, by zyskać status hitu sprzedaży. Dlaczego? Postaram się Wam to wyjaśnić.

Redmi Note 10 Pro nowym królem opłacalności?

Xiaomi zamierza z modelem Redmi Note 10 Pro podbić średnią półkę cenową. Czy może mieć ku temu sposobność? Właśnie poznaliśmy polskie ceny tej ciekawej nowości. Smartfon w wersji 6/64GB kosztował będzie w naszym kraju 1299 zł. Jego mocniejsza odmiana – 6/128GB to już natomiast wydatek 1399 zł. Przedsprzedaż urządzeń wystartuje w naszym kraju 1 kwietnia bieżącego roku. Warto się pośpieszyć, gdyż do wyczerpania zapasów uzyskać będzie można gratis w postaci Mi Watch Lite. Czas na kilka słów o samym Redmi Note 10 Pro. Xiaomi wyposażyło go w ekran o przekątnej 6.67” i rozdzielczości 2400 x 1080 px. Jest to matryca AMOLED. Sercem nowości jest procesor Snapdragon 732G. Za zasilanie odpowiada bateria o pojemności 5020 mAh. Fanów mobilnej fotografii ucieszy natomiast obecność aparatów: 108 MP + 8MP + 5MP + 2MP.

Zakładam, że Redmi Note 10 Pro będzie sprzedawał się w naszym kraju świetnie. Jestem ciekaw odpowiedzi Samsunga na ten model konkurencji. Myślę, że prezentacja jakiegoś dobrze wyposażonego modelu z rodziny Galaxy M (może Galaxy M62?) będzie tutaj koniecznością. A co Wy myślicie o nowych modelach Redmi?

Źródło: Xiaomi

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS