windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki

Nadajesz paczki z InPost? Już wkróce będzie drożej!

InPost to ostatnimi czasy jeden z najważniejszych dostawców usług kurierskich w naszym kraju. Swoją pozycję budował na szerokiej sieci Paczkomatów, które znajdziemy już nawet w małych miejscowościach. Korzystanie z nich jest bardzo wygodne. Już wkrótce natomiast korzystanie z usług InPostu będzie nieco droższe. Nowy cennik zostanie wdrożony od 1 kwietnia.

Korzystanie z usług InPost będzie droższe!

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że InPost oferuje nam dostęp do przystępnych cenowo usług kurierskich. Tym razem jednak przyszła pora na małą podwyżkę. Nadawanie paczek o wszystkich, najpopularniejszych gabarytach będzie kosztowało od 1 kwietnia nieco więcej. Nowy cennik kształtował się będzie następująco:

  • Wysłanie paczki z Paczkomatu, gabaryt „A” (80 x 360 x 640 mm) – 12,99 zł,
  • Wysłanie paczki z Paczkomatu, gabaryt „B” (190 x 380 x 640 mm) – 13,99 zł,
  • Wysłanie paczki z Paczkomatu, gabaryt „C” (410 x 380 x 640 mm) – 15,49 zł.

Zmiany w cenniku, jeśli chodzi o nadawanie paczek w Paczkomatach znalazły uzasadnienie u przedstawicieli InPost. Tłumaczone są licznymi inwestycjami firmy w 2020 roku. Znacząco bowiem została rozszerzona sieć Paczkomatów, jak i powstała druga Sortownia Centralna dla przesyłek. Ponadto za podwyżki częściowo odpowiadają inflacja i rosnące koszty prowadzenia działalności w Polsce. Warto również przypomnieć, że także od 1 kwietnia wyłączona zostanie możliwość nadawania przesyłek InPost bezpośrednio w paczkomatach. Konieczne będzie posiadanie w tym celu zainstalowanej aplikacji mobilnej na naszym smartfonie.

Dajcie koniecznie znać w komentarzach co myślicie o nadchodzących zmianach, które już za kilka dni zafunduje nam InPost. Czy według Was są one uzasadnione?

Źródło: InPost

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS