windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności OnePlus Plotki/przecieki Smartwatche

OnePlus Watch na pierwszych renderach! Ten zegarek będzie hitem?

Urządzenia noszone, znane także jako wearables coraz mocniej wpisują się w naszą codzienność. Chętnie korzystamy z rozmaitych inteligentnych opasek czy zegarków, a ich rynek w ostatnich czasach dość mocno i zauważalnie się rozrasta. Na takich akcesoriach zarabiać chce także OnePlus, który przygotowuje nas do premiery swojego smartwatcha. Czy OnePlus Watch to materiał na murowany hit?

OnePlus Watch zanosi się na dobry zegarek!

W sieci pojawiają się już pierwsze wizualizacje zegarka z Chin. Nic w tym dziwnego – w końcu oficjalnie powinniśmy go poznać już pojutrze. Będzie to solidny smart-zegarek, który zaoferuje nam m.in. szybkie ładowanie, stopień ochrony przed działaniem czynników zewnętrznych IP68, gustowne surowe wzornictwo czy wsparcie dla aż 110 trybów sportowych. Tarczę zegarka ma charakteryzować średnica 46 mm. Co ciekawe, niektóre doniesienia wskazują na to, że OnePlus Watch nie będzie pracował pod kontrola Wear OS. Jeśli się potwierdzą, to spotkamy się z poważnym ograniczeniem w postaci braku dostępności płatności zbliżeniowych za pośrednictwem Google Pay.

Mam nadzieję, że OnePlus nas nie zawiedzie i że zaoferuje nam naprawdę niezły zegarek. Jeśli okaże się, że będzie on jednak pracował pod kontrolą Wear OS i zostanie rozsądnie wyceniony, to będzie materiałem na murowany hit. W przeciwnym razie koncernowi może być ciężko przetrwać starcie z mocną konkurencją.

Źródło: UnboxTherapy

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS