windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple Ciekawostki iOS Urzadzenia

Apple ma problem! iPhone 12 z poważnym mankamentem?

Sukces, jaki Apple odniosło z zaprezentowanymi jesienią nowymi smartfonami iPhone jest niewątpliwy i niepodważalny. Jak się jednak okazuje, nawet najdroższe i najbardziej ekskluzywne smartfony nie są pozbawione wad. W sieci pojawia się coraz więcej żali ze strony użytkowników iPhone 12 wskazujących na to, że obudowa urządzenia nie jest zbyt odporna na działanie czasu. O jakich problemach mowa?

fot. Svetapple.sk

Obudowy iPhone 12 szybko tracą kolor?

W sieci coraz częściej pojawiają się wieści wskazujące na to, że smartfony iPhone 12 bardzo łatwo nadgryza ząb czasu. Jeden z postów w serwisie MacRumors porusza problem blaknących obudów nowości od Apple. Przykładem jest tu informacja ujawniona przez Svetapple.sk, dotycząca utraty kolorów przez iPhone 12 w wersji PRODUCT (RED). Odbarwienia zauważalne są najbardziej w przypadku ramek smartfonów. Bardzo szybko nabierają one pomarańczowego odcienia nie utrzymując tak lubianej czerwieni. Jak się okazuje, podobne problemy zgłaszają użytkownicy modeli SE 2 oraz XR. Do całej sytuacji nie odniosło się jeszcze Apple. Nie nastawiałbym się jednak na to, że koncern z Cupertino będzie skłonny pójść na rękę użytkownikom i przyznać się do tego, że iPhone to smartfon słabo znoszący codzienne użytkowanie pod względem wizualnym. Wina zganiana będzie raczej na użytkowników, a same defekty zostaną uznane za efekt codziennego użytkowania smartfonów.

Czy użytkownicy iPhone’ów mogą czuć się zażenowani sytuacją? Myślę, że tak. Wydając niemałe pieniądze na smartfona mamy prawo wymagać wysokiej jakości wykonania. Apple uchodzi za producenta urządzeń klasy Premium, więc moim zdaniem takie sytuacje, jak opisana, w ogóle nie powinny mieć miejsca. Mam nadzieję, że doczekamy się jakiegoś sensownego wyjaśnienia afery ze strony koncernu z Cupertino.

Źródło: MacRumors, Svetapple.sk

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS