windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy M42 z mocną specyfikacją! Średnia półka bez wad?

Samsung Galaxy M42 to kolejna nowość koncernu z Korei w średniej półce cenowej. Seria Galaxy M zyskała ogromne uznanie u osób szukających dobrych smartfonów za rozsądne pieniądze. W 2021 roku Samsung zamierza podtrzymać tą dobrą passę. Nadchodząca nowość zaoferuje nam naprawdę interesującą specyfikację, która powinna zadowolić większość fanów systemu Android. Co wiemy o omawianym urządzeniu na tą chwilę?

Samsung Galaxy M41

Samsung Galaxy M42 to ciekawy smartfon w rozsądnej cenie!

Nie poznaliśmy jeszcze wyglądu nadchodzącej nowości. Możemy się jednak spodziewać, że pod względem wzornictwa Samsung Galaxy M42 będzie nawiązywał do pozostałych, tegorocznych produktów koncernu z Korei. Co do specyfikacji – mamy szczątkowe informacje wskazujące na to, że producent postawi na wyświetlacz wykonany w technologii AMOLED, o odświeżaniu obrazu na poziomie 90 Hz. Ponadto Samsung Galaxy M42 ma być pierwszym urządzeniem z rodziny Galaxy M wyposażonym w modem 5G. Główna matryca zaoferuje rozdzielczość 64 MP, a całość zasilana będzie – tradycyjnie dla rodziny Galaxy M – mocną baterią o pojemności 6000 mAh.

Mam nadzieję, że na dniach doczekamy się nieco bardziej konkretnych informacji związanych z omawianym smartfonem. Samsung w tym roku stawia na bardzo ciekawe premiery, które mają mu pomóc utrzymać fotel lidera, jeśli chodzi o rynek urządzeń mobilnych. Liczę na to, że dzięki tym staraniom nie będziemy zawiedzeni.

Źródło: Gizmochina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS