windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Recenzje

Fresh N Rebel Code ANC – test świetnych słuchawek nausznych z tłumieniem szumów!

Jakiś czas temu miałem okazję testować dla Was duże i wygodne słuchawki Fresh N Rebel Clam ANC, które oprócz aktywnego tłumienia szumów oferowały nam tryb Ambient. Tym razem w moje ręce trafiła całkiem świeża nowość od tego samego producenta – model Code ANC. Postanowiłem więc przyjrzeć się bliżej tym słuchawkom i ocenić czy warto wydać na nie kilka stówek. Zapraszam Was do zapoznania się z moją recenzją.

Dobrze skrojone słuchawki z ANC!

Słuchawki Code ANC trafiają do nas w dość sporych rozmiarów opakowaniu. Przez to możemy odnieść wrażenie, że będziemy obcować z pokaźnych rozmiarów akcesorium. Tak jednak nie będzie. Testowany przeze mnie sprzęt cechują bowiem o wiele bardziej kompaktowe rozmiary niż w przypadku wspomnianych przeze mnie wcześniej Clam ANC. W zestawie ze słuchawkami otrzymujemy kabelek USB-C służący do ładowania oraz kabel AUX, dzięki któremu połączymy słuchawki z naszym urządzeniem nawet wtedy, kiedy mocny, wbudowany w nie akumulator ulegnie rozładowaniu. Ten natomiast umożliwia nam korzystanie z słuchawek przez niemal 30 godzin. Pamiętajmy, że przy korzystaniu z funkcji aktywnego tłumienia hałasu akumulator wyczerpuje się szybciej. Ich pełny cykl ładowania trwa natomiast 2 godziny. Jakość wykonania słuchawek mamy na świetny, poziomie – nic tu nie trzeszczy i nie stuka. Mamy do czynienia z wygodnym w użytku akcesorium. Nie będzie ono nas męczyło nawet przy długich sesjach z ulubioną muzyką czy serialem. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi natomiast, możemy Code ANC wykorzystywać do konferencji głosowych/wideo lub komunikowania się z wirtualnymi asystentami.

Jakość odtwarzanego dźwięku? Fenomenalna!

Miałem okazję kilkukrotnie testować słuchawki od Fresh N Rebel i nigdy nie miałem zastrzeżeń co do jakości odtwarzanego za ich pośrednictwem dźwięku. Producent zna się na swojej robocie. Muszę przyznać, że testowałem Code ANC na rozmaitych gatunkach muzycznych – od elektroniki, przez hip-hop po grindcore. W każdym przypadku brzmienie dźwięku było czyste, a basy wyraźne i głębokie. Nie dało się usłyszeć żadnych nieprzyjemnych szumów, trzasków czy zniekształceń dźwięku. Fresh N Rebel po raz kolejny postarał się o postawienie na technologię wspomagania i poprawy jakości pracy słuchawek – tym razem to Qualcomm CVC. Pomaga ona w prowadzeniu rozmów telefonicznych pozbawionych zakłóceń przechwytywanych z otoczenia. Zasięg pracy słuchawek to standardowo około 10 metrów. Muszę także wspomnieć o tym, że dość pewnie podtrzymują połączenie z naszymi urządzeniami – przez cały okres testów nie zdarzyło się, by losowo się one rozłączały (co miewa miejsce w przypadku najtańszych, niskobudżetowych słuchawek Bluetooth.

Podsumowując…

Fresh N Rebel Code ANC to świetne słuchawki. Powinny spełnić oczekiwania nawet wymagających użytkowników. Jeśli nie lubicie słuchawek dousznych i dokanałowych, to śmiało możecie się decydować na ich zakup. Nie będziecie zawiedzeni, a ze względu na świetne wzornictwo i jakość wykonania, nie będziecie się ich wstydzić na ulicy. Nie będę Was oszukiwał – nie jest to tanie akcesorium. Jeśli zdecydujecie się na zakup, przyjdzie Wam bowiem wydać około 449 złotych. Zamówić możecie je m.in. w sklepie x-kom.

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS