windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Plotki/przecieki

OnePlus 9 coraz bliżej! Oto co o nim wiemy!

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery OnePlusa 9. Smartfon ma być ważną pozycją w portfolio koncernu i pozwolić mu na rywalizację z takimi tuzami rynku, jak Samsung czy Xiaomi. Według dotychczas zebranych przecieków, urządzenie zapowiada się całkiem nieźle. Co o nim wiemy?

OnePlus 9 ma zadatki na hit?

Specyfikację OnePlusa 9 poznaliśmy już jakiś czas temu. Niespodzianki nie będzie. Producent zaoferuje nam solidnie skrojonego smartfona z topową specyfikacją. Dziś natomiast dowiedzieliśmy się, że OnePlus 9 będzie rozpychał się łokciami w segmencie urządzeń o zacięciu fotograficznym. Ogłoszona została właśnie współpraca między OnePlus a Hasselblad. Ten drugi koncern ma odpowiadać za udoskonalenia funkcji foto-wideo w smartfonach OnePlus. Oficjalna informacja w tej kwestii brzmi następująco:

Hasselblad wierzy w siłę obrazów. Naszą misją jest ciągłe przesuwanie granic w technologii obrazowania. Cieszymy się, że będziemy mili okazję współpracować z OnePlus, firmą, która podziela naszą wizję i pasję do technologii. Dzięki partnerstwie z OnePlus będziemy mogli podzielić się kultowym designem Hasselblad i wyjątkową jakością obrazu z jeszcze większą liczbą użytkowników, dzieląc się tym samym naszą pasją do fotografii.

Jestem ciekaw efektów owej współpracy. Do tej pory OnePlusy odstawały nieco pod względem jakości wykonywanych zdjęć od flagowców innych producentów. Kooperacja z Hasselblad może być więc dla marki nowym otwarciem w tej kwestii. Mam nadzieję, że pierwsze testy OnePlusa 9 udowodnią nam, że warto będzie rozważyć ten model w charakterze smartfona dla fanów mobilnej fotografii.

Źródło: informacja prasowa

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS