windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Oppo Urzadzenia

OPPO A94 oficjalnie! Materiał na hit?

OPPO dość intensywnie akcentuje swoją obecność na polskim rynku smartfonów. Koncern z Chin wprowadza do sprzedaży coraz ciekawsze urządzenia, które pod względem parametrów mogą bez kompleksów rywalizować z bardziej renomowaną konkurencją. Zaprezentowany został właśnie OPPO A94. Czy będzie hitem wśród smartfonów ze średniej półki cenowej?

OPPO A94 to przyzwoita nowość za rozsądne pieniądze!

Koncern z Chin zaoferuje nam naprawdę ciekawego (zarówno pod względem specyfikacji, jak i wzornictwa) smartfona bazującego na procesorze MediaTek Helio P95. Ów układ wspierany będzie przez 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB przestrzeni na dane użytkownika. Obraz wyświetlany będzie na ekranie o przekątnej 6,43″ i o rozdzielczości Full HD+. Zaplecze fotograficzne również nas nie zawiedzie. OPPO postawi bowiem na zestaw czterech obiektywów. Główny charakteryzowała będzie rozdzielczość 48 MP. Będzie on wspierany przez obiektyw szerokokątny, makro oraz czujnik mono. Ciekawostką jest brak modułu NFC na pokładzie prezentowanego smartfona. Zasilała go będzie natomiast bateria o pojemności 4310 mAh z obsługą ładowania 30 W VOOC Flash Charge. Sprzęt pracować ma pod kontrolą Androida 11 z nakładką ColorOS 11.1.

Nie wiadomo jeszcze pod jaką nazwą urządzenie będzie sprzedawane w Polsce (a zakładam, że trafi do naszego kraju). Poprzednik pojawił się na półkach sklepowych nad Wisłą jako OPPO Reno 4 Lite. Tym razem model A94 może więc być reklamowany jako najtańsza wersja OPPO Reno 5. Czekamy na kolejne wieści!

Źródło: OPPO

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS