windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Pierwsze wieści o Samsungu Galaxy S21 FE w sieci!

Samsung Galaxy S20 FE to świetny smartfon. Przystępna cenowo wersja ubiegłorocznego flagowca z Korei zdobyła serca wielu fanów Androida. Nic więc dziwnego w tym, że trwają prace nad jego następcą. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze wieści związane z modelem Galaxy S21 FE. Może to być jeden z bardziej wyczekiwanych smartfonów w tym roku!

Samsung Galaxy S21 FE tak dobry, jak poprzednik?

Możemy się spodziewać, że Samsung Galaxy S21 FE zaoferuje nam flagową specyfikację oraz świetne funkcje fotograficzne. Miałem do czynienia z jego poprzednikiem i pod względem jakości wykonywanych zdjęć nie odbiegał od droższych modeli. Na razie nie wiadomo, czy urządzenie wyposażone zostanie w procesor Exynos 2100, czy może wzorem ubiegłorocznego modelu, centralną rolę pełnił będzie układ od Qualcomma. W sieci zostały nam natomiast udostępnione pierwsze rendery przedstawiające urządzenie. Pod względem wzornictwa nie będzie on nawiązywał do podstawowych smartfonów z rodziny Galaxy S21. O wiele bliżej będzie mu natomiast do Galaxy A52 i A72. Mam tylko nadzieję, że nowość od Samsunga będzie dostępna w eleganckiej czerni, a nie wyłącznie w pastelowych kolorach.

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać. O wyniki sprzedaży natomiast Samsung chyba może być spokojny. Seria Galaxy S cieszy się mimo wszystko sporym zaufaniem ze strony fanów koncernu z Korei. Musiałoby wydarzyć się naprawdę coś złego, żeby Galaxy S21 FE nie powtórzył sukcesu poprzednika.

Źródło: LetsGoDigital

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS