windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Allegro z nową promocją! Odpowiedź na premierę Amazona?

Allegro coraz bardziej czuje na plecach oddech Amazona, który w tym miesiącu ma uruchomić polską wersję serwisu. W związku z tym przedstawiciele popularnego w naszym kraju giganta e-commerce chcą zachęcić nas do dalszego korzystania z ich usług i właśnie z tego powodu przygotowali dla nas ciekawe oferty.

Allegro sypie promocjami! Nowa strategia serwisu?

Promocja „Smart! na start” wystartowała dzisiaj i potrwa aż przez trzy miesiące, do 31 maja. W jej ramach wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z pięciu darmowych dostaw (oraz zwrotów) w ramach oferty Allegro Smart! Oczywiście wachlarz produktów objętych promocją jest ograniczony i możemy wybierać tylko spośród tych, które są sprzedawane przez osoby, które współpracują z Allegro. Ponadto, jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z powyższej promocji, to uzyskacie dostęp do okazji w Strefie Smart! oraz ofert pojawiających się w serwisie w ramach periodycznego Smart! Week! Oto co o samej akcji piszą przedstawiciele Allegro:

Miliony Polaków pokochały usługę Allegro Smart!, dzięki której oszczędzają na dostawach i zwrotach, a także korzystają z dedykowanych Smart Okazji. Nowa promocja “Smart! na start” pozwoli każdemu wypróbować jak wygodne i opłacalne są zakupy z Allegro Smart! Osoby, które od 1 marca do 31 maja 2021 roku, aktywują promocję otrzymają pulę 5 darmowych dostaw i aż rok na ich wykorzystanie. Bezpłatna dostawa do paczkomatów i punktów odbioru obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł, natomiast dostawa kurierska od 80 zł.

Daję głowę, że z powyższej promocji skorzysta wielu użytkowników Allegro. Ja sam zaglądam do popularnego serwisu bardzo często i dokonuję w nim zakupów, ale jednocześnie jestem ciekaw premiery Amazona w Polsce. Na pewno rywalizacja między tymi dwoma podmiotami wyjdzie nam na dobre – każdy będzie chciał nas przekonać do siebie ciekawymi ofertami. Z zaciekawieniem będę przyglądał się tej konkurencji, a Wy?

Źródło: informacja prasowa

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS