windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Taki będzie Samsung Galaxy Z Flip 3?

Fani Samsunga z niecierpliwością wyczekują premiery modelu Galaxy Z Fold 3, który ma nam zaoferować świetne wzornictwo, wzmocniony wewnętrzny ekran i wsparcie dla stylusa S-Pen. To jednak nie jedyna nowość, jaką Samsung szykuje nam w segmencie składanych smartfonów. Do sieci trafiają w końcu pierwsze wieści związane z modelem Galaxy Z Flip 3. Czym tym razem zaskoczy nas koncern z Korei?

Nadchodzi kolejny, składany Samsung!

Samsung Galaxy Z Flip 3 według wstępnych przecieków zapowiada się naprawdę ciekawie. Przede wszystkim urządzenie zachowa formę poprzednika, czyli będzie telefonem typu clamshell. W przypadku jego wzornictwa koncern z Korei postawi na nawiązania do innych, tegorocznych flagowców (pokaźna wyspa aparatów). Ciekawostką jest fakt, że prezentowane urządzenie może nam zaoferować trzy obiektywy w układzie aparat główny, teleobiektyw i szeroki kąt. To spory progres względem poprzednika. Ponadto widzimy, że obok sekcji aparatów mamy dodatkowy wyświetlacz. Jestem ciekaw na jakiej zasadzie będzie on skonstruowany i jakie informacje będzie nam przekazywał. Nie znamy jeszcze specyfikacji modelu Galaxy Z Flip 3 (pewnie związany z nią przeciek pojawi się na dniach), jednak możemy się spodziewać, że będzie ona godna flagowego smartfona.

Oczywiście możemy się spodziewać, że Samsung Galaxy Z Flip 3 będzie sprzętem dla wybrańców, ze względu na wysoką cenę. Sporo wody upłynie jeszcze w Wiśle zanim składane smartfony będą sprzedawane w akceptowalnych dla mas cenach. Muszę jednak przyznać, że z roku na rok ich koncepcja coraz bardziej do mnie przemawia. Czekamy na dalsze wieści!

Źródło: WaqarKhan

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS