windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Amazon w Polsce już za kilka dni?

Od dłuższego czasu wiemy już, że Amazon wkroczy oficjalnie na polski rynek i będzie groźnym konkurentem dla dotychczasowego lidera rynku e-commerce nad Wisłą, czyli Allegro. Dziś mamy dla Was istotne wieści w tej kwestii. Według nieoficjalnych informacji, gigant oficjalnie wystartuje w naszym kraju już za kilka dni!

Amazon wkroczy do Polski w marcu!

Mówi się o tym, że Amazon oficjalnie wkroczy do Polski już na początku marca. Amerykański gigant od dłuższego czasu przygotowywał się na to wydarzenie podpisując umowy z podmiotami mającymi dostarczać przesyłki, jak i otwierając możliwości zapoznania się z zasadami i narzędziami sprzedaży w serwisie Amazon przed sprzedającymi. Wiemy także, że już jakiś czas temu powołany został zespół mający zająć się wdrożeniem w Polsce asystenta głosowego Amazon Alexa. Liczę na to, że koncern Jeffa Bezosa zaliczy w naszym kraju lepszy start, niż kilka lat temu eBay, który nad Wisłą zupełnie się nie przyjął. Warto zaznaczyć, że zdrowa konkurencja pomiędzy Allegro a Amazonem może wyjść na dobre nam, użytkownikom. Obydwa serwisy bowiem będą prześcigać się w fantastycznych ofertach mających przykuć naszą uwagę.

Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i poczekać te kilka dni do początku marca. Mam nadzieję, że pogłoski okażą się być prawdziwe i że już lada dzień dane nam będzie sprawdzić możliwości Amazona w oficjalnym, polskim wydaniu.

Źródło: Money.pl

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS