windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

A jednak dostępny globalnie! Nowy Samsung to murowany hit?

Całkiem niedawno wspominałem Wam o Samsungu Galaxy F62. To świetnie zapowiadający się smartfon koncernu z Korei wyposażony w ex-flagowy procesor Exynos 9825 znany między innymi z modelu Galaxy Note 10. Okazuje się, że urządzenie to nie będzie sprzedawane wyłącznie w Azji, lecz trafi także i do Europy. Mam nadzieję, że także nad Wisłę!

Samsung Galaxy M62 zadebiutuje w Europie!

Wspomniany przeze mnie sprzęt zadebiutuje w Europie jako Samsung Galaxy M62. Producent w jego przypadku postawił na ekran o przekątnej 6,7″ i rozdzielczości Full HD+. Jest to oczywiście matryca Super AMOLED o odświeżaniu 60 Hz. Sercem nowości jest ex-flagowy procesor Exynos 9825, którego pamiętamy chociażby z modelu Galaxy Note 10. W połączeniu z 8 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni dyskowej, układ ten powinien zapewnić nam satysfakcjonującą kulturę pracy. Samsung w przypadku Galaxy F62 postawił na konkretny zestaw aparatów – główny obiektyw 64 MP, szeroki kąt 12 MP oraz dwa obiektywy wspomagające o rozdzielczości 5 MP każdy. Całość zasilana jest baterią o pojemności 7000 mAh. Brzmi nieźle, prawda? Mam nadzieję, że będę miał okazję dla Was przetestować tą nowość.

Na razie nie jest znana ewentualna data premiery prezentowanego smartfona na polskich półkach sklepowych. Nie wiadomo także, jaka będzie jego ostateczna cena w naszym kraju. Dowiedzieliśmy się natomiast, że oficjalna europejska premiera tego smartfona zaplanowana jest na 3 marca 2021 roku. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne, konstruktywne wieści!

Źródło: SamMobile

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS