windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Świetna funkcja na pokładzie Samsunga Galaxy Z Fold 3!

Samsung Galaxy Z Fold 3 to kolejna z ważnych, nadchodzących nowości od koncernu z Korei. Czekamy na niego z niecierpliwością, gdyż udowodni nam, czy Samsung odrobił zadanie domowe w segmencie składanych smartfonów i czy zaoferuje nam dojrzałego technologicznie „składaka” w przypadku którego pozbędzie się przypadłości dręczących jego poprzedników? To całkiem możliwe!

Samsung Galaxy Z Fold 3 z rysikiem S-Pen!

Dziś w sieci pojawiły się kolejne wieści związane z nadchodzącym, topowym smartfonem od Samsunga. Ma on otrzymać – wzorem Galaxy S21 Ultra – wsparcie dla stylusa S-Pen. To wbrew pozorom bardzo dobra wiadomość. Informacja taka oznacza bowiem, że koncern z Korei musiał pracować nad zwiększeniem wytrzymałości swoich elastycznych ekranów. Poprzednie edycje Folda bardzo rozczarowywały w tej kwestii. Jak bowiem zapewne dobrze pamiętacie, ich ekrany były bardzo delikatne i możliwe było ich uszkodzenie nawet paznokciem. Tym razem jednak rzekomo Samsung poszedł o krok dalej i opracował digitizer, który będzie można wielokrotnie składać i rozkładać, podobnie jak sam ekran AMOLED i szkło UTG (Ultra Thin Glass). Brzmi świetnie, prawda? Wdrożenie takiego rozwiązania jest konieczne, jeśli w grę wchodzi obsługa składanego ekranu za pośrednictwem stylusa S-Pen. Na razie jednak mamy do czynienia z nieoficjalnymi informacjami, więc musimy do nich podchodzić z pewnym dystansem. Liczę na to, że uzyskają one potwierdzenie w kolejnych przeciekach.

Wsparcie dla S-Pen w przypadku Samsungów Galaxy S21 Ultra i Galaxy Z Fold 3 napawa niepewnością fanów serii Galaxy Note. Czy Samsung ostatecznie z niej zrezygnuje? A może po prostu chce spopularyzować swoje świetne i funkcjonalne akcesorium? Na razie możemy jedynie dywagować na ten temat i czekać na kolejne wieści w sprawie!

Źródło: SamMobile

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS