windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Microsoft Windows 10

Windows 10 21H1 oficjalnie zapowiedziany! Nie ma na co czekać?

Windows 10 21H1 to aktualizacja „okienek”, która na pokładzie naszych komputerów powinna zagościć już za kilka miesięcy. Microsoft rozbudził w nas ogromne nadzieje na ten rok, zapowiadając wizualne, dość poważne zmiany w swoim oprogramowaniu. Jak się jednak okazuje, te mają trafić do nas jesienią. Wiosenny update ma natomiast przynieść nam drobne poprawki i usprawnienia. Co o nim wiemy?

Windows 10 21H1 to zaledwie kosmetyczne poprawki!

Będzie to aktualizacja zbiorcza na wzór tych, które dotychczas trafiały do nas corocznie jesienią. Microsoft niejako „odwrócił” trend związany z zawartością aktualizacji, by lepiej dopracować nadchodzące, poważne zmiany w systemie (głównie te wizualne). Aktualizacja Windows 10 21H1 przyniesie nam nowości takie, jak obsługa wielu kamer przez Windows Hello oraz poprawki w wydajności Defendera i mechanizmów wykorzystywnych przez nas na codzień podczas pracy zdalnej. Nie powinniśmy się więc spodziewać, że będzie to sporo ważąca paczka poprawek. Jej instalacja zajmie jedynie kilkanaście, a może kilkadziesiąt sekund.

No cóż – Microsoft najwyraźniej naprawdę potrzebuje więcej czasu, by przygotować dla nas odświeżoną wizualnie dystrybucję Windowsa 10. Mam nadzieję, że jesienią koncern z Redmond nie zawiedzie naszych oczekiwań i zaoferuje nam aktualizację, która w bardzo pozytywny sposób odmieni nasze spojrzenie na prawie sześcioletni system. Tymczasem pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na wiosenne nowości i usprawnienia.

Źródło: Microsoft

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS