windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Sony Urzadzenia

Sony Xperia 1 III będzie świetna! I droga jak poprzedniczki!

Gwiazda Sony na rynku urządzeń mobilnych nie świeci już tak, jak kiedyś. Koncern z Japonii jednak nadal podtrzymuje markę Xperia i stara się, by wzbudzała ona zainteresowanie fanów Androida. Produkty należące do tej linii nie należą do najtańszych i podobnie będzie z Xperią 1 III, która zapowiada się fantastycznie!

Xperia 1 III będzie świetna i… diabelnie droga!

Sony zaoferuje nam w przypadku swojego nadchodzącego flagowca wyborną specyfikację. Możemy liczyć m.in. na obecność procesora Snapdragon 888 wspieranego przez 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Obraz wyświetlany będzie na ekranie o przekątnej 6,51″ oferującym odświeżanie 120 Hz. Baterię ma natomiast charakteryzować pojemność 4800 mAh. Naładujemy ją przewodowo z mocą 21W i bezprzewodowo z mocą 11W. Pozostały nam jeszcze wieści odnośnie aparatów. Sony postawi na główny obiektyw o rozdzielczości 50MP. Wspierany będzie przez czujnik ultraszerokokątny, obiektyw peryskopowy i sensor 3D ToF. Wzornictwo nowej Xperii będzie do bólu klasyczne. I to jej zaleta. Nie ma tu dziwnych notchy czy pokracznych wysp aparatu.

Oczywiście – wręcz tradycyjnie – Xperia 1 nowej generacji będzie smartfonem dla wybranych. Kluczową rolę w tej kwestii odegra wysoka cena urządzenia. Nowy flagowiec Sony kosztować będzie 1199 euro, co po przeliczeniu daje około 5499 złotych. Dla wielu z nas będzie to bariera nie do przekroczenia. W zamian jednak otrzymamy świetnego smartfona z najwyższej półki, który powinien spełnić wymagania nawet najbardziej wybrednych użytkowników.

Źródło: OnLeaks

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS