windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy A72 bez tajemnic! Taki będzie lider w średniej półce cenowej?

Samsung konsekwentnie wprowadza do swojego portfolio kolejne nowości na 2021 rok. Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery dwóch ważnych smartfonów, które mają podciągnąć wyniki sprzedaży koncernu w segmencie smartfonów ze średniej półki cenowej. Mowa o modelach Galaxy A52 i Galaxy A72. O tym drugim praktycznie wiemy już wszystko.

Taki będzie Samsung Galaxy A72!

Smartfon zostanie wyposażony w wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,7 cala i rozdzielczości Full HD+ 2400×1080 pikseli. Dodatkowo warto zaznaczyć, że w ekranie osadzony zostanie czytnik linii papilarnych. Sercem nowości ma być procesor Qualcomm Snapdragon 720G, który będzie współpracować z 6 GB lub 8 GB RAM. Pamięci na dane użytkownika otrzymamy natomiast 128 GB bądź 256 GB. Aparat do rozmów wideo i selfie charakteryzowała będzie rozdzielczość 32 MP. Na pleckach natomiast uświadczymy dobrodziejstw czterech obiektywów. Główny charakteryzowała będzie rozdzielczość 64 MP. Ponadto do dyspozycji zostanie nam oddany obiektyw ultraszerokokątny 12 MP, makro 5 MP oraz zapewniający dwukrotne zbliżenie optyczne obiektyw 8 MP. Na pokładzie Galaxy A72 nie zabraknie NFC, czy złącza słuchawkowego.

Nie znamy jeszcze polskiej ceny nowości. Obstawiam jednak, że wyniesie ona około 2000 złotych. Mam nadzieję, że premiery doczekamy się w przeciągu kilkunastu nadchodzących dni. To będzie dobry smartfon, który może być rozsądną propozycją w swoim przedziale cenowym.

Źródło: WinFuture

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS