windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy F62 to murowany hit! Oby trafił do Polski!

Samsung od jakiegoś czasu przygotowywał nas na premierę modelu Galaxy F62, gdy do sieci trafiały kolejne mniej lub bardziej kontrolowane przecieki z nim związane. Dziś doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi urządzenia. Muszę przyznać, że ten smartfon zrobił na mnie wrażenie i mam cichą nadzieję, że trafi do dystrybucji w Polsce!

Samsung Galaxy F62 to połączenie dobrej ceny i zacnej specyfikacji!

Nieoficjalnie mówi się o tym, że nowość może zadebiutować na Starym Kontynencie jako Galaxy M62. Mam taką nadzieję, gdyż ten smartfon zapowiada się zacnie. Producent w jego przypadku postawił na ekran o przekątnej 6,7″ i rozdzielczości Full HD+. Jest to oczywiście matryca Super AMOLED o odświeżaniu 60 Hz. Sercem nowości jest ex-flagowy procesor Exynos 9825, którego pamiętamy chociażby z modelu Galaxy Note 10. W połączeniu z 8 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni dyskowej, układ ten powinien zapewnić nam satysfakcjonującą kulturę pracy. Samsung w przypadku Galaxy F62 postawił na konkretny zestaw aparatów – główny obiektyw 64 MP, szeroki kąt 12 MP oraz dwa obiektywy wspomagające o rozdzielczości 5 MP każdy. Całość zasilana jest baterią o pojemności 7000 mAh. Brzmi nieźle, prawda?

W Indiach smartfon kosztować ma 25999 rupii. To około 1325 złotych. Jeśli urządzenie trafi do Polski, to jego cena nie powinna przekroczyć 1700 zł. Za takie pieniądze może być murowanym hitem i sam chętnie rozważę go w charakterze mojego kolejnego smartfona. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne stanowisko Samsunga w sprawie dostępności urządzenia w Polsce.

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS