windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple Ciekawostki iOS Plotki/przecieki Urzadzenia

Czas zacząć śmieszkowanie! Rewolucja w Apple, którą znamy od lat!

Apple niejednokrotnie serwowało nam iście wizjonerskie produkty, które zachwycały nawet zdeklarowanych fanów Androida. Koncern z Cupertino przyzwyczaił nas jednak także do tego, że znane nam od lat rozwiązania serwuje jako rewolucyjne nowości i robi w koło nich sporo szumu. Nie inaczej może być i tym razem. iPhone 12S, który ma zostać wyposażony w przełomowe funkcje, z których wielu z nas korzysta już na smartfonach z Androidem!

Nowy iPhone z „przełomowymi” funkcjami?

Pierwszą z nowości, które mogą trafić do tegorocznego iPhone ma być ekran 120 Hz. Byłaby to zupełna nowość, jeśli chodzi o smartfony Apple, która jednak od dłuższego czasu trafia na pokład topowych urządzeń pracujących pod kontrolą Androida. Kolejna z funkcji, którą Apple najpewniej będzie promowało pod hasłem „emejzing” ma być Always-on-Display. To z kolei nowość, którą większość z nas pamięta jeszcze z zamierzchłych czasów smartfonów Lumia od Nokii (sam korzystałem z niej na Lumii 920) pod nazwą Glance Screen. To tyle, jeśli chodzi o przełom spod znaku Apple. Dodatkowo warto wspomnieć, że nowy iPhone ma otrzymać nową, matową obudowę, której faktura zapewnić ma nam pewniejszy chwyt urządzenia. Nie wiadomo jednak czy ta zmiana dotknie wszystkich wersji iPhone 12S.

Można sobie pożartować z „nowości” od Apple, ale cieszy fakt, że koncern z Cupertino wprowadza do swoich produktów rozwiązania, których do tej pory nam w ich przypadku brakowało. Mam nadzieję, że plotki się potwierdzą i tegoroczne nowości wzbudzą zainteresowanie fanów marki w jeszcze większym stopniu, niż seria iPhone 12.

Żródło: 9to5mac

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS