windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Microsoft Samsung Windows 10

Samsung wyda aplikacje dla Windows 10! Co o nich wiemy?

Koncern z Redmond niejednokrotnie próbował zapełnić swój sklep z aplikacjami przydatnymi rozwiązaniami od popularnych dostawców oprogramowania. Jak na razie najbardziej ubolewam nad brakiem usług Google w Sklepie Microsoft. W najbliższym czasie jednak z pomocą Amerykanom przybędzie Samsung, który ma zamiar wydać przydatne narzędzia dla „dziesiątki”!

Współpraca smartfonów i komputera jeszcze wygodniejsza?

Samsung zamierza wydać trzy aplikacje dla systemu Windows 10. Pierwszą ma być Samsung Free, czyli agregator treści połączony z platformą do gier błyskawicznych, który jest właśnie wdrażany w przypadku urządzeń Galaxy. Będziemy mogli przeglądać dzięki temu narzędziu najważniejsze informacje z kraju i świata konfigurowalne zarówno z poziomu naszego smartfona/tabletu, jak i za pośrednictwem komputera. Druga z nowości to doskonale znany fanom urządzeń mobilnych system wymiany plików znany jako Quick Share. Jest to odpowiednik AirPlay od Apple, który umożliwi wygodne i szybkie przesyłanie plików pomiędzy naszymi urządzeniami mobilnymi a sprzętem pracującym w oparciu o Windowsa 10. Na komputery trafi także tajemnicza aplikacja znana obecnie pod nazwą Samsung O. O niej praktycznie nie wiemy jeszcze nic i tutaj skazani jesteśmy na wyczekiwanie jakichś konkretnych wieści ze strony koncernu z Korei.

Osobiście najbardziej czekam na Quick Share dla komputerów z Windows 10. Wygodna wymiana plików między smartfonem, a pecetem to dla mnie kluczowa kwestia. Dajcie koniecznie znać na które rozwiązanie Wy czekacie z niecierpliwością. Mam nadzieję, że to nie koniec planów wydawniczych Samsunga względem Sklepu Microsoft.

Źródło: SamMobile

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS