windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy S21 FE powstanie! Co o nim wiemy?

Samsung udowodnił nam już, że potrafi wydawać tańsze wersje swoich flagowców, które pod względem oferowanych nam funkcjonalności i możliwości nie odbiegają zbytnio od podstawowych modeli. Podobnie będzie i w tym roku. Dowiedzieliśmy się już, że na pewno powstanie Samsung Galaxy S21 FE. Czy zostanie jednak przyjęty tak ciepło, jak jego poprzednik? Sprawdźmy co wiemy o nadchodzącej nowości!

Czy Samsung Galaxy S21 FE powtórzy sukces poprzednika?

Na razie informacje, którymi dysponujemy są dość szczątkowe. Spodziewamy się, że Samsung Galaxy S21 FE oferowany będzie w wersjach z modemem 4G i 5G. Najpewniej urządzenie zaoferuje nam ekran o odświeżaniu 120 Hz. Potwierdzono także, że urządzenie zostanie wydane w wersji o pojemności pamięci wewnętrznej 128 GB i 256 GB. Ponadto niemal pewnym wydaje się być to, że na pokład tego smartfona trafi flagowy procesor Exynos bądź Snapdragon oraz moduły aparatu zbliżone do tych, które montowane są w przypadku Galaxy S20 bądź S21. Miałem styczność z poprzednikiem nadchodzącej nowości i muszę przyznać, że ów smartfon dla zdecydowanej większości z nas byłby urządzeniem kompletnym, wykonującym świetne zdjęcia i radzącym sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami. Liczę więc na to, że i w tym roku koncern z Korei bardzo pozytywnie nas zaskoczy.

Czy faktycznie tak będzie? Tego dowiemy się za kilka tygodni. Samsung będzie chciał na pewno zaoferować nam wyjątkowego smartfona, którego zadaniem będzie podratowanie wyników sprzedaży koncernu z Korei w zmaganiach z coraz mocniejszym Xiaomi. Z niecierpliwością pozostaje nam czekać na kolejne doniesienia w tej kwestii.

Źródło: SamMobile

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS