windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Nadchodzi Samsung Galaxy A52 5G! To będzie dobry smartfon!

Od jakiegoś czasu sukcesywnie spływają do nas wieści związane z nadchodzącymi premierami Samsunga na rok 2021. Niektóre ze smartfonów od koncernu z Korei zdążyły już zadebiutować na rynku. Na inne jeszcze czekamy. Do tej drugiej grupy zalicza się Samsung Galaxy A52 5G, który zgodnie z przeciekami, zapowiada się naprawdę nieźle!

Modem 5G i przyzwoita specyfikacja – to atuty Galaxy A52 5G!

Koncern z Korei w 2021 roku konsekwentnie stawia na modemy 5G w przypadku swoich premierowych smartfonów. Nie inaczej będzie z Galaxy A52 5G. Urządzenie zaoferuje nam ponadto ekran o przekątnej 6,5″, rozdzielczości Full HD+ i częstotliwości odświeżania rodem z serii Galaxy S, gdyż będzie to 120 Hz. Producent postawi na procesor Snapdragon 750G wspierany przez 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB przestrzeni dyskowej. O odpowiednią jakość wykonywanych przez nas zdjęć zadba natomiast zestaw aparatów: 64 MP obiektyw główny + 12 MP szeroki kąt + dwa obiekty wspomagające o rozdzielczości 5 MP każdy. Całość zasilana będzie przez baterię 4500 mAh z szybkim ładowaniem 25 W.

Nowy Samsung Galaxy A52 5G ma trafić do sprzedaży w przyszłym miesiącu. Jego cena ma wynosić 450 euro. Podejrzewam więc, że w naszym kraju przyjdzie nam zapłacić za to urządzenie około 2000 zł. Z niecierpliwością czekam na pierwsze wieści związane z jego premierą nad Wisłą!

Źródło: SamMobile

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS