windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Urzadzenia Xiaomi

A to zaskoczenie! Xiaomi Mi 11 Ultra z dodatkowym ekranem!

Podczas gdy o polskiej premierze Xiaomi Mi 11 wiemy coraz więcej, wciąż czekamy na konkrety związane z wersją Ultra tego smartfona, który ma być jednocześnie najpotężniejszym urządzeniem mobilnym w historii koncernu. Jak się okazuje, mieliśmy dzisiaj do czynienia z potężnym przeciekiem związanym z tym smartfonem. Wiemy już jak m.in. będzie wyglądał i w tej kwestii mamy do czynienia ze sporym zaskoczeniem!

zrzut ekranu: kanał Tech Buff

Xiaomi Mi 11 Ultra z rewolucyjnym wyglądem?

Dziś na kanale Tech Buff udostępnione zostały bardzo interesujące zdjęcia wskazujące na to, że Xiaomi Mi 11 Ultra zostanie wyposażony w dodatkowy ekran znajdujący się na… wyspie aparatów. Najpewniej zadaniem tego rozwiązania będzie umożliwienie nam wykonywania selfie głównym aparatem, co przełoży się na wyższą jakość zdjęć oraz bardzo rozbudowany tryb portretowy. Ponadto Mi 11 Ultra zaoferuje nam ekran o przekątnej 6,8″ i zakrzywionych krawędziach pracujący w rozdzielczości 1440px. Warto wspomnieć, że zaoferuje on także odświeżanie adaptacyjne 120 Hz. Sercem smartfona będzie procesor Snapdragon 888 wspierany zapewne przez pokaźną ilość pamięci RAM oraz sporo miejsca na dane użytkownika. Całość zasilana będzie baterią o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania 67W.

Smartfon Xiaomi Mi 11 Ultra zapowiada się imponująco, prawda? Podejrzewam, że jego oficjalnej prezentacji doczekamy się wiosną. Na razie natomiast musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze wieści z nim związane. Mam nadzieję, że koncern z Chin nie będzie nam kazał na nie oczekiwać zbyt długo.

Źródło: Tech Buff

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS