windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Urzadzenia

Smartfony OnePlus w końcu dostępne u operatorów!

Smartfony OnePlus są dość mocno cenione przez fanów Androida w naszym kraju. Nic w tym dziwnego – są świetnie wyposażone, a producent dodatkowo zadbał o świetnie zoptymalizowane oprogramowanie. Do tej pory jednak brakowało ich w ofertach operatorskich. To się właśnie zmienia. W pierwszej kolejności produkty koncernu z Chin pojawią się w ofercie PLAY.

Smartfony OnePlus w ofercie PLAY!

Przedstawiciele sieci Play opublikowali specjalne stanowisko w związku z wprowadzeniem do oferty smartfonów OnePlus:

Miło nam zakomunikować, że od dziś (11.02) smartfony OnePlus są dostępne w sieci komórkowej Play. W ofercie operatora zadebiutował właśnie OnePlus Nord N10 5G oraz OnePlus Nord N100, do których sukcesywnie dołączać będą kolejne modele urządzeń. Play jest obecnie jedyną siecią komórkową w Polsce, w której dostępne są smartfony producenta. Wyłączność operatorska obowiązuje do 28 lutego 2021 roku.

Oznaczać to może, że już w marcu smartfony OnePlus pojawią się także w ofercie pozostałych operatorów. To jednak na razie tylko przypuszczenia. W PLAY natomiast zakupić możecie niedrogie modele producenta (z ograniczonym wsparciem pod względem aktualizacji). Mowa oczywiście o Nord N10 i Nord N100. Opcjami są tutaj możliwość spłaty smartfonów wraz z miesięczną kwotą abonamentu bądź zakupienie ich bez wiązania się z operatorem umowami. W takiej sytuacji za niedrogie OnePlusy zapłacicie odpowiednio 1249 złotych i 799 złotych, czyli dokładnie tyle samo, co w oficjalnej polskiej dystrybucji.

W tym momencie nadmienię tylko, że osobiście nie kupiłbym żadnego z powyższych urządzeń nawet, gdyby ich ceny były o połowę niższe. OnePlus zapowiedział już bowiem jakiś czas temu, że w przypadku niedrogich Nordów jedyną dużą aktualizacją, na jaką mogą one liczyć, to ta do Androida 11. Bardzo słabo, jak na tak renomowanego producenta. A czy Wy się skusicie?

Źródło: PLAY

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS