windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung

Samsung udostępnia One UI 3.1! Ten smartfon otrzyma nakładkę pierwszy!

One UI to jedna z najlepszych obecnie nakładek na Androida. Samsung w momencie premiery serii Galaxy S21 zaprezentował jej najnowszą wersję – One UI 3.1. Jak się okazuje, będzie ona udostępniana kolejno wszystkim wspieranym smartfonom od koncernu z Korei. Wystartowało już nawet wdrożenie dla pierwszego z nich!

Samsung Galaxy S20 FE z One UI 3.1!

Pierwszym smartfonem Samsunga spoza rodziny Galaxy S21, który otrzymuje najnowszą wersję nakładki One UI jest Samsung Galaxy S20 FE. Czego powinniśmy się spodziewać, jeśli chodzi o nowości? Nie sposób nie wspomnieć o takich udogodnieniach, jak usprawnienia aplikacji aparatu, lepszą integrację z usługami Google (m.in. możliwość wyboru między Google Feed, a Samsung Free) oraz bardzo przydatną opcję kontynuowania korzystania z aplikacji na innym urządzeniu Galaxy. Oczywiście udostępnienie nowej wersji One UI rozciągnie się nieco w czasie, gdyż aktualizacja będzie udostępniana na przestrzeni najbliższych dni w kolejnych regionach. Mam nadzieję, że polscy użytkownicy nie będą musieli czekać zbyt długo.

Osobiście czekam właśnie na udostępnienie nowego One UI dla Samsunga Galaxy M21. Mam nadzieję, że trafi na moje urządzenie lada dzień, oraz że wraz z kolejnymi poprawkami bezpieczeństwa trafi na niego także One UI 3.1. A czy Wy korzystacie już z najnowszej wersji nakładki od koncernu z Korei?

Źródło: SamMobile

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS