windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Nadchodzi nowy opłacalny Samsung! To będzie hit?

Samsung w ubiegłym roku udowodnił nam, że nie tylko Chińczycy mogą nam oferować świetnie wyposażone, niedrogie smartfony. Koncern z Korei przebojem wprowadził na rynek swoją serię Galaxy M, w przypadku której najmocniej świeciła gwiazda modeli Galaxy M21 i Galaxy M51. Na dniach poznamy materiał na kolejny, potencjalny hit – tematem tego wpisu będzie Samsung Galaxy M62.

Samsung Galaxy M62 zaoferuje nam sporo!

Co prawda nie poznaliśmy jeszcze pełnej specyfikacji nowości, ale przecieki zdradziły nam obecność na pokładzie czterech obiektywów aparatu, spośród których główny będzie się wyróżniał rozdzielczością 64MP. Ponadto możemy liczyć na to, że Samsung postawi na procesor Exynos 9825, który powinien zapewnić nam w przypadku tego smartfona satysfakcjonujący poziom wydajności w połączeniu z 6 GB RAM oraz 128 GB wbudowanej pamięci. Obraz wyświetlany będzie na ekranie o przekątnej 6,7″ (czyli będzie to kolejna „patelnia” w ofercie Samsunga) i będzie to matryca Super AMOLED. Całość zasilać ma bateria o pojemności 7000 mAh. Na pozostałe wieści związane z nowością musimy jeszcze poczekać. Ciekawostką jest natomiast to, że w Indiach model ma być sprzedawany pod nazwą Samsung Galaxy F62, a na pozostałe rynki trafi jako Galaxy M62. I uważam, że przy odpowiedniej wycenie ten sprzęt może być hitem sprzedaży.

Mam nadzieję, że na dniach poznamy więcej informacji związanych z tym smartfonem. Liczę na to, że trafi do sprzedaży w Polsce i że będę miał okazję go dla Was przetestować. Dajcie koniecznie znać w komentarzach jakie są Wasze odczucia odnośnie serii Galaxy M od Samsunga. A może jesteście właścicielami któregoś z urządzeń wchodzących w jej skład?

Źródło: Flipkart

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS