windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Plotki/przecieki Urzadzenia

Apple wyda iPhone SE 3 już w przyszłym roku? Ciekawe wieści z Cupertino!

Apple bardzo pozytywnie nas zaskoczyło w ubiegłym roku premierą iPhone SE drugiej generacji. Smartfon został przyjęty bardzo ciepło i sprzedaje się całkiem nieźle – w przeciwieństwie do innego, kompaktowego produktu koncernu z Cupertino – iPhone 12 mini (mówi się o tym, że jego produkcja zostanie przedwcześnie zakończona). Możliwe, że obecnie sprzedawany model iPhone SE doczeka się następcy mogącego zaoferować nam o wiele ciekawsze możliwości!

iPhone SE kolejnej generacji już w 2022 roku?

Najnowsze wieści wskazują na to, że iPhone SE trzeciej generacji zadebiutuje w przyszłym roku. Może więc nosić nazwę iPhone SE 2022. Oczywiście tradycyjnie będzie bazował na jednym z wycofanych z obiegu modeli amerykańskiego producenta (najpewniej bazą będzie iPhone 11). Wstępne doniesienia wskazują na to, że możemy się po nim spodziewać takich udogodnień, jak 6,1-calowy ekran LCD, aparat 12 MP z dodatkową matrycą zespoloną z szerokokątnym obiektywem, a także układ Apple A14. Raczej nie powinniśmy się spodziewać obecności modemu 5G na pokładzie, czy też Face ID. Mam tylko nadzieję, że cena nowości, jak na standardy Apple, będzie równie atrakcyjna, jak w przypadku obecnie sprzedawanego modelu.

Oczywiście do premiery nowości jeszcze dość daleka droga. Myślę jednak, że już w drugim, bądź trzecim kwartale bieżącego roku możemy się spodziewać poważniejszych przecieków związanych z tym nowym, ciekawym modelem niedrogiego iPhone. Oby nie zawiódł naszych oczekiwań i oby sprzedawał się lepiej niż model 12 mini, który powoli pracuje na miano sprzedażowego niewypału.

Źródło: Gizchina

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS