windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy A51 z ważną aktualizacją! Co nowego?

Samsung Galaxy A51 to jeden z najlepiej sprzedających się produktów w ofercie koreańskiego koncernu. Jednocześnie to również jeden z najpopularniejszych smartfonów na świecie. Urządzenie doczekało się właśnie ważnej aktualizacji, która wzbogaci go o sporo nowości. Oczywiście mowa o Androidzie 11 z One UI 3!

Android 11 dla Samsunga Galaxy A51 już jest! Co to dla nas oznacza?

Użytkownicy Samsunga Galaxy A51 mogą się spodziewać, że w ciągu kilkunastu nadchodzących dni na ich urządzeniach zagości Android 11 z One UI 3. Owa aktualizacja przyniesie nam wiele ciekawych nowości oraz usprawnień wśród których warto wymienić takie, jak:

  • włączenie funkcji wygaszania wyświetlacza po podwójnym dotknięciu wolnego obszaru na ekranie domowym,
  • wygodniejszy podgląd konwersacji i mediów po zsunięciu panelu z powiadomieniami (dedykowane sekcje),
  • ulepszone widżety funkcji Always-On-Display,
  • opcja szybkiego usunięcia powielonych kontaktów; wydłużenie czasu (z 15 do 30 dni), po którym skasowane kontakty są trwale usuwane z kosza,
  • dodanie funkcji kosza w aplikacji wiadomości,
  • udoskonalenia funkcji Cyfrowy dobrostan pozwalające na jeszcze lepsze zarządzanie czasem spędzonym przed ekranem smartfona,
  • ulepszony autofocus.

Wdrożenie opisywanej aktualizacji wystartowało już w Indiach. Możemy się spodziewać, że kolejne dni przyniosą informację o udostępnieniu nowej wersji oprogramowania w pozostałych krajach. Koniecznie dajcie nam znać, jak sprawuje się aktualizacja, gdy już trafi na Wasze urządzenia. Myślę, że Samsung postarał się o to, byście nie czuli się zawiedzeni.

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS