windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Ten Samsung będzie hitem! O Galaxy A52 wiemy coraz więcej!

Samsung na ten rok przygotował dla nas wiele fascynujących nowości w swoim smartfonowym portfolio. Niektóre z nich zdążyły już oficjalnie zadebiutować na rynku. Inne z kolei są dopiero w przygotowaniu. Do tej drugiej grupy należy model Galaxy A52, który nie urzeka specyfikacją, ale jako następca takich urządzeń, jak Galaxy A50 i A51, które sprzedawały się świetnie, również ma szanse na uzyskanie statusu hitu.

Specyfikacja Galaxy A52 nie ma przed nami tajemnic!

O Samsungu Galaxy A52 wiemy już niemal wszystko. Będzie to klasyczny smartfon z ekranem Infinity-O o przekątnej 6,46″ i wyspą aparatu zbliżoną do tej z Galaxy S20 FE. Producent wyposaży nowość w procesor Snapdragon 720G w wersji 4G i Snapdragon 750G w wariancie 5G (choć to akurat na razie informacje nieoficjalne). CPU ma być wspierany przez co najmniej 6 GB RAM i 128 GB pamięci na dane użytkownika. Zestaw aparatów także będzie przyzwoity, gdyż Samsung postawi na obiektywy o rozdzielczościach 64 MP + 12 MP + 5 MP + 5 MP. Całość zasilana ma być baterią o pojemności 4500 mAh i pracować pod kontrolą Androida 11 od momentu wyjęcia z pudełka. Niby nie ma rewelacji, ale będzie to solidny sprzęt, który spełni oczekiwania większości fanów Androida.

Mam nadzieję, że zarówno Galaxy A52, jak i Galaxy A72 będą naprawdę dobrymi propozycjami od Samsunga i jednocześnie podkręcą nieco koncernowi z Korei wyniki sprzedaży. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści, oficjalną premierę i polskie ceny nowości.

Źródło: TENAA

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS