windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Urzadzenia Windows 10

Sporo nowości od Microsoftu w drodze? Szykujcie się na konferencje!

Odnoszę wrażenie, że Microsoft ostatnimi czasy trochę zaspał. Podczas, gdy konkurencja prezentowała nam ciekawe nowości, koncern z Redmond poprzestał na Surface Duo i kilku innych urządzeniach. To ma się jednak w najbliższym czasie zmienić. Czeka nas seria konferencji on-line, podczas których Amerykanie przedstawią nam swoją wizję rozwoju na 2021 rok!

Sporo nowości od Microsoftu – koncern wkrótce ogłosi je światu!

Konferencje będą odbywały się w formie internetowych streamów (być może ich formuła będzie zbliżona do tego, co jesienią pokazało nam Apple). Związane będą z kluczowymi usługami Microsoftu (kierunki rozwoju Windows 10 oraz Microsoft 365), Xboxem, czy ogólnie gamingiem według koncernu z Redmond. Niewykluczone także, że gigant w końcu przekaże nam kolejne, bardziej konkretne wieści z wyczekiwaną nowością, jaką ma być Windows 10X. Ja osobiście jednak czekam na to, czy pojawią się jakieś pierwsze informacje związane z Surface Duo drugiej generacji. Jeśli Microsoft poradzi sobie z hejtowanymi przez fanów urządzenia „problemami wieku dziecięcego” – takimi jak stawianie na przestarzałe procesory, czy rezygnacja z wyposażania smartfonów w moduł NFC, to Surface Duo drugiej generacji może być naprawdę ciekawym urządzeniem – dla mnie osobiście o wiele ciekawszym od kolejnych Foldów Samsunga.

Mam nadzieję, że koncern z Redmond pójdzie w ślady Apple i zaserwuje nam trochę „emejzingu”. Że będą to produkty i usługi, które zachwycą nie tylko oddanych fanów Microsoftu. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na pierwsze konferencje on-line. Będziemy je dla Was na bieżąco relacjonować i podsumowywać na Windowsowo!

Źródło: The Verge

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS