windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Plotki/przecieki

iPhone 12 mini spektakularną klapą? Apple rozważa zakończenie produkcji!

Apple w ubiegłym roku wprowadziło na rynek iPhone SE drugiej generacji, który bardzo szybko uzyskał status hitu sprzedaży. Niemałą rolę odegrały tutaj kompaktowe rozmiary oraz atrakcyjna cena. Idąc za ciosem, koncern z Cupertino wydał iPhone 12 mini, jednak w tym przypadku sprawa nie wygląda już tak kolorowo i podobno pod uwagę brane jest bardzo radykalne rozwiązanie.

iPhone 12 mini zniknie z oferty Apple?

Jak się okazuje, fani smartfonów Apple nie są zbytnio zainteresowani zakupem kompaktowego iPhone 12. Hype nakręcany wokół smartfonów o poręcznych rozmiarach zdaje się już wygasać i o wiele bardziej pewnym jest, że następcy doczeka się iPhone SE, niż kompaktowa wersja „dwunastki”. William Yang, analityk JP Morgan, podpierając się własnym doświadczeniem i zaprzyjaźnionymi źródłami informacji w łańcuchu dostaw twierdzi wręcz, że Apple może całkowicie zrezygnować z produkcji iPhone 12 mini już w drugim kwartale bieżącego roku. Jak już wspominałem Wam całkiem niedawno, w tej chwili produkcja iPhone 12 mini została ograniczona na rzecz modelu iPhone 12 Pro, który cieszy się w tej chwili ogromnym zainteresowaniem. Czyżby więc wyczekiwane przez wielu z nas kompaktowe smartfony wcale nie miały być takimi hitami, jakimi wydawały się być jeszcze kilka miesięcy temu?

Wszystkiego dowiemy się za kilkanaście tygodni. Jeśli iPhone 12 mini nie zacznie się cieszyć większą popularnością, to Apple na stałe wymaże go ze swojej oferty. Mam nadzieję, że tak się nie stanie, bo to naprawdę ciekawy smartfon. A jak Wy zapatrujecie się na rozmiary urządzeń mobilnych? Czy mają dla Was kluczowe znaczenie?

Źródło: Morgan Stanley

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS