windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy Z Fold 3 na pierwszych renderach! Będzie hit?

Samsung to chyba obecnie najważniejszy gracz na rynku smartfonów wyposażonych w elastyczne ekrany. O ile model Galaxy Fold pierwszej generacji w wielu kwestiach był totalnym nieporozumieniem, to wśród wielu z nas jego następca – Galaxy Z Fold 2 – zdążył zebrać już całkiem pozytywne opinie. Jaki będzie Samsung Galaxy Z Fold 3? Pierwsze rendery trafiły do sieci i robią naprawdę pozytywne wrażenie!

Tak może wyglądać Samsung Galaxy Z Fold 3!

Na udostępnionych w sieci renderach widzimy, że nowy Fold po raz kolejny zostanie upodobniony do pozostałych flagowców koncernu z Korei (wyspa aparatów). Urządzenie wypięknieje. Możemy się też spodziewać – o czym była mowa od dawna – wsparcia dla stylusa S-Pen. Jestem tylko ciekaw jakie postępy Samsung poczyni w kwestii odporności wewnętrznego wyświetlacza na uszkodzenia. Wszakże podczas pracy z rysikiem nie chcemy go zniszczyć, prawda? Warto w tym momencie zaznaczyć, że z powodu stylusa Samsung będzie musiał pójść na pewien kompromis w kwestii rozmiaru ekranu. Główny wyświetlacz uszczupli się do 7,55-cala (z 7,59″), a dodatkowy zmniejszy się o 0,02″ do przekątnej 6,21-cala. Wszystko po to, by w obudowie zrobić miejsce dla tego akcesorium (dlaczego tak nie postąpiono w przypadku Galaxy S21 Ultra – nie rozumiem). Pozostała część specyfikacji urządzenia pozostaje jeszcze owiana tajemnicą.

Musimy pamiętać, że mamy do czynienia z nieoficjalnymi doniesieniami, więc w tej kwestii wiele może się jeszcze zmienić. Z niecierpliwością czekam na kolejne wieści – w tym te, które dotyczyć będą specyfikacji i ceny Samsunga Galaxy Z Fold 3. Oczywiście spodziewajcie się ich także na Windowsowo!

Źródło: GSM Arena, Ben Geskin

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS