windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności E-commerce

Ważna umowa podpisana! Amazon i InPost zacieśniają współpracę!

Wkroczenie sklepu Amazon do Polski to świetna wiadomość dla entuzjastów zakupów on-line i bardzo ciężki orzech do zgryzienia dla dotychczasowego monopolisty w tej kwestii – Allegro. Niedawno informowałem Was, że sprzedający mogą już zapoznawać się z możliwościami oferowanymi przez amerykańskiego giganta. Jak się okazuje, Amazon zamierza zaoferować nam ogromny komfort w kwestii obierania naszych zakupów. W tym celu podpisana została bardzo ważna umowa z InPostem!

Zamówienia z Amazona odbierzesz w Paczkomacie!

Amazon podpisał właśnie bardzo ważne porozumienie z InPostem. W jego ramach amerykański gigant branży e-commerce umożliwi kupującym odbieranie przesyłek w Paczkomatach przez najbliższe pięć lat. W tym momencie warto wspomnieć, że z automatów dedykowanych odbieraniu paczek korzystamy coraz chętniej chociażby w przypadku subskrybowania abonamentu Smart! od Allegro. Dlatego podpisanie wspomnianej umowy było dla Amazon bardzo ważne – choćby z tego względu, że by osiągnąć sukces w naszym kraju, platforma już na starcie będzie musiała oferować kupującym liczne udogodnienia. Muszę przyznać, że możliwość odbierania przesyłek z Paczkomatu to dla mnie kluczowa kwestia w trakcie dokonywania internetowych zakupów. Nie mam możliwości odbierania paczek w pracy, a automat InPostu ustawiono dosłownie 100m od mojego bloku. To ogromne udogodnienie. I jestem pewien, że większość z Was podziela moje zdanie w tej kwestii.

Teraz musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wieści związane z wkroczeniem Amazona do Polski. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli czekać na nie zbyt długo. Liczę na to, że gigant pojawi się ze swoim sklepem w Polsce oficjalnie jeszcze w tym kwartale. Jestem też ciekaw ofert powitalnych (które na pewno uświetnią tą premierę). Oczywiście wszystkich kluczowych wieści spodziewajcie się na Windowsowo!

Źródło: InPost

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS