windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Plotki/przecieki Windows 10

Czekasz na Windows 10 21H1? Pierwsze wieści w sieci!

Windows 10 ma w tym roku otrzymać z rąk programistów Microsoftu kilka ważnych nowości, które pozwolą nam na zwiększenie naszej produktywności. Ponadto oprogramowanie w końcu doczeka się solidnego odświeżenia interfejsu, dzięki któremu mamy stwierdzić, że wygląd „dziesiątki” jest bardziej na czasie. Te nowości trafią jednak na pokład naszych urządzeń w drugiej połowie roku. Wpierw nastawić się musimy na aktualizację Windows 10 21H1.

Windows 10 21H1 może zadebiutować z opóźnieniem!

Do tej pory Microsoft starał się udostępniać pierwszą, doroczną dużą aktualizację Windowsa 10 na przełomie kwietnia i maja. Tym razem Amerykanie mogą zrobić wyjątek od tej reguły. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze prognozy wskazujące na to, że Windows 10 21H1 na pokład pierwszych komputerów może trafić w czerwcu. Informacja sugerująca taki przebieg wydarzeń pojawiła się w repozytorium Chrome Gerrit, jednak została szybko usunięta, co może być wskazówką, iż była autentyczna. Pojawia się w tej chwili dość istotne pytanie – czy Microsoft, podobnie jak w ubiegłym roku, wgra na nasze urządzenia już wiosną wszystkie planowane usprawnienia, a kolejną łatką po prostu je uruchomi (gdy zakończą się testy), czy otrzymamy dwie pełnoprawne aktualizacje Windowsa 10?

Odpowiedź na nie poznamy zapewne w ciągu kilku bądź kilkunastu nadchodzących tygodni. Mam nadzieję, że Microsoft w tym roku bardzo pozytywnie nas zaskoczy zmianami, które zaserwuje nam w przypadku swojego systemu. Po miesiącach stagnacji chyba każdy fan okienek czeka na nowości, które będą dla nas choć trochę urzekające.

Źródło: Windows Latest

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS