windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Microsoft Windows 10

Aplikacja Twój telefon znów się rozpędza? Ważna nowość już jest!

Aplikacja Twój telefon to świetne narzędzie Microsoftu, które przenosi współpracę między naszymi komputerami i smartfonami na zupełnie nowy poziom. Dzięki niej możliwe jest nawiązywanie połączeń i wysyłanie wiadomości sprzed ekranu komputera. Możemy też wygodnie kopiować na dysk zdjęcia wykonane za pomocą naszego urządzenia mobilnego. Jednak tym razem usprawnień doczekała się zupełnie inna, chętnie wykorzystywana przez nas funkcja.

Multitasking w aplikacji Twój telefon!

Aplikacja Twój telefon daje nam bowiem od jakiegoś czasu możliwość uruchamiania aplikacji zainstalowanych na pokładzie naszego smartfona w małych okienkach, wyświetlanych na ekranie komputera. Do tej pory jednak, mogliśmy korzystać wyłącznie z jednej aplikacji w danym okresie czasu. Uruchomienie kolejnej skutkowało zamknięciem wcześniej używanej i otworzenie nowej w tym samym oknie. Teraz natomiast możliwe ma być korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie – otwartych w kilku oknach. Warto jednak w tym momencie wspomnieć, że nowość jest w tej chwili dostępna dla zaledwie kilku urządzeń. Mowa o takich smartfonach, jak Samsungi Galaxy Note 20, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Flip i Galaxy S20. Oczywiście bazując na dotychczasowych doświadczeniach związanych z aplikacją Twój telefon możemy się spodziewać, że z czasem wsparcie dla nowości zostanie rozszerzone na kolejne smartfony koncernu z Korei.

Cieszę się, że koncern z Redmond nie ustaje w rozwijaniu swojego niezwykle przydatnego narzędzia. Mam nadzieję, że nie spocznie na laurach i że nadal będzie serwował nam kolejne, fascynujące rozwiązania mające uczynić współpracę na linii komputer-smartfon jeszcze wygodniejszą!

Źródło: Microsoft

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS