windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Oppo Plotki/przecieki Urzadzenia

OPPO A94 to nowość z zadatkami na hit!

OPPO coraz śmielej poczyna sobie na naszym rynku i jest także coraz bardziej lubianą i coraz lepiej rozpoznawalną w Polsce marką. To wszystko zasługa zakrojonych na szeroką skalę, świetnie przemyślanych działań marketingowych. Dziś dowiedzieliśmy się, że koncern ma w planie wydanie kolejnego smartfona ze średniej półki cenowej, który może uzyskać status hitu!

OPPO A94 to „średniak” z potencjałem!

W sieci pojawiły się pierwsze wieści związane ze smartfonem OPPO A94. Będzie to całkiem przyzwoite urządzenie ze średniej półki cenowej. Już dziś wiadomo, że moc obliczeniową dostarczy procesor MediaTek helio P95, współpracujący z 6 GB pamięci RAM. Na pleckach smartfona zostanie wygospodarowana przestrzeń na wyspę aparatów, która zmieści trzy obiektywy doświetlane diodą LED. Czytnik linii papilarnych zostanie zintegrowany z klawiszem blokady, co jest bardzo praktycznym i wygodnym w obsłudze rozwiązaniem. Nie znamy jeszcze pojemności akumulatorka tego urządzenia, jednak wiemy już, że zaoferuje wsparcie dla szybkiego ładowania 30W. Oczywiście smartfon po wyjęciu z pudełka będzie pracował pod kontrolą Androida 11 (co powinno być standardem dla wszystkich urządzeń debiutujących w 2021 roku).

Mam nadzieję, że lada moment poznamy bardziej szczegółowe informacje związane z tym smartfonem. Jego debiutu na polskich półkach sklepowych możemy być raczej pewni. Jeśli cena będzie atrakcyjna, to możemy się spodziewać, że ów smartfon może być hitem w ofertach operatorów. Z niecierpliwością czekam na kolejne wieści!

Źródło: FCC

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS