windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Xiaomi

Oto Xiaomi Mi 11 Ultra! Taki będzie najlepszy flagowiec z Chin?

Xiaomi usilnie próbuje udowodnić nam, że może nawiązać równorzędną walkę z Samsungiem o miano najważniejszego producenta smartfonów z Androidem. Poprzeczka została podniesiona przez koncern z Korei bardzo wysoko – poprzez świetne modele z rodziny Galaxy S21. Już za kilka dni poznamy oficjalnie nowości Xiaomi z rodziny Mi 11 będące dla nich konkurencją. Gigant z Chin chce pójść o krok dalej i zaprezentować nam bardzo potężnego smartfona, który zostawi konkurencję daleko w tyle. Przygotujcie się na premierę Xiaomi Mi 11 Ultra.

Xiaomi Mi 10 Ultra doczeka się godnego następcy?

Xiaomi Mi 11 Ultra – nadchodzi prawdziwa bestia?

Xiaomi Mi 11 Ultra ma być najpotężniejszym smartfonem, jaki wydał gigant z Chin. Najnowszy przeciek nakreśla nam w pewnych kwestiach to, czego możemy się spodziewać. Leakster Digital Chat Station to bardzo wiarygodne źródło informacji w kwestii produktów Xiaomi. Wskazuje on na to, że Xiaomi Mi 11 Ultra ma być urządzeniem pozycjonowanym powyżej modelu Mi 11 Pro. Co ciekawe, topowy produkt nie zaoferuje nam kamery umieszczonej pod wyświetlaczem (jest mowa o „pojedynczym oczku aparatu”). Sam ekran będzie z czterech stron zakrzywiony. Charakteryzowały go będą rozdzielczość 2K oraz odświeżanie 120 Hz. Bateria nowości ma być dużo bardziej wydajna niż w przypadku pozostałych wersji Xiaomi Mi 11. Pojawi się też wsparcie dla bezprzewodowego, szybkiego ładowania 67W. Powyższe doniesienia brzmią naprawdę ciekawie, ale są tak naprawdę szczątkowymi wieściami związanymi z super-flagowcem z Chin.

Digital Chat Station serwuje nam kolejne wieści dotyczące Xiaomi Mi 11 Ultra!

Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na bardziej szczegółowe informacje dotyczące Xiaomi Mi 11 Ultra. Mam nadzieję, że najbliższe tygodnie przyniosą nam konkretne rendery przedstawiające tego smartfona oraz kolejne przecieki związane z jego specyfikacją. Oczywiście będziemy je dla Was śledzić!

Źródło: 91mobiles

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS