windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Xiaomi

Ważne premiery dla fanów Xiaomi nadchodzą!

Od dłuższego czasu Xiaomi przygotowuje nas na międzynarodową premierę modeli z rodziny Mi 11 oraz na prezentację „przejściowej” wersji nakładki systemowej, jaką będzie MIUI 12.5. Do tej pory jednak nie mieliśmy pojęcia, kiedy nowości zadebiutują na skalę globalną. Dziś natomiast do sieci trafiła grafika zapowiadająca nam ważną konferencję online chińskiego koncernu!

Xiaomi szykuje dla nas konferencję online!

Oczywiście spodziewam się, że w trakcie konferencji, która odbędzie się 8 lutego bieżącego roku, Xiaomi oficjalnie zaprezentuje nam zarówno modele z rodziny Mi 11, jak i nową wersję nakładki systemowej. W końcu to nowości, na które czekamy od jakiegoś czasu. Czego możemy się po nich spodziewać?

Xiaomi Mi 11

Nowy flagowiec Xiaomi zaoferuje nam naprawdę mocarną, topową specyfikację. Producent postawił bowiem na ekran AMOLED o przekątnej 6,81-cala, rozdzielczości QHD+ oraz odświeżaniu adaptacyjnemu 120 Hz. Sercem smartfona jest procesor Snapdragon 888 wspierany przez – w zależności od wersji – 8/128GB bądź 12/256 GB pamięci. Całość zasilana jest baterią o pojemności 4600 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania 55W. Nie będą zawiedzeni fani mobilnej fotografii. Zgrabna wyspa aparatów skrywa bowiem następujące moduły: główny 108 MP z OIS, szerokokątny 13 MP oraz makro 5 MP. Oczywiście na pokładzie nowości nie uświadczymy obecności złącza słuchawkowego. Pojawiły się natomiast głośniki stereo sygnowane logo Harman Kardon.

MIUI 12.5

Co przyniesie nam MIUI 12.5? Tym razem producent skupi się na poprawkach wizualnych. Doczekają się ich ekran główny, a także menu wywoływane przez przycisk zasilania. Pojawią się także nowe, estetyczne animacje oraz przeprojektowana zostanie aplikacja aparatu. Jedną z najbardziej przydatnych nowości będzie natomiast możliwość bezpośredniego konwertowania fotografii do PDF z poziomu aplikacji Galeria.

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na konferencję. Mam nadzieję, że Xiaomi nas nie zawiedzie i że polskie ceny nowych flagowców nie będą przesadzone. Wtedy stanowić będą one ciekawą alternatywę dla dostępnych już w sprzedaży, topowych Samsungów na 2020 rok. Oczywiście podsumowania konferencji spodziewajcie się na Windowsowo!

Źródło: Xiaomi

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS