windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung

Samsung Galaxy M21 z ważna aktualizacją! Co nowego?

Samsung Galaxy M21 to świetny, niskobudżetowy smartfon od koncernu z Korei. Choć daleko mu do droższych urządzeń pokroju chociażby dobrze wyposażonego Galaxy A71, to powinien spełnić wymagania większości fanów Androida w naszym kraju i cechuje go rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Jak się okazuje, Samsung wystartował właśnie z udostępnianiem dla tego urządzenia ważnej aktualizacji.

Android 11 z One UI 3 dla budżetowego Samsunga!

Użytkownicy Samsunga Galaxy M21 mogą się spodziewać, że w ciągu kilkunastu nadchodzących dni na ich urządzeniach zagości Android 11 z One UI 3. Owa aktualizacja przyniesie nam wiele ciekawych nowości oraz usprawnień wśród których warto wymienić takie, jak:

  • włączenie funkcji wygaszania wyświetlacza po podwójnym dotknięciu wolnego obszaru na ekranie domowym,
  • wygodniejszy podgląd konwersacji i mediów po zsunięciu panelu z powiadomieniami (dedykowane sekcje),
  • ulepszone widżety funkcji Always-On-Display,
  • opcja szybkiego usunięcia powielonych kontaktów; wydłużenie czasu (z 15 do 30 dni), po którym skasowane kontakty są trwale usuwane z kosza,
  • dodanie funkcji kosza w aplikacji wiadomości,
  • udoskonalenia funkcji Cyfrowy dobrostan pozwalające na jeszcze lepsze zarządzanie czasem spędzonym przed ekranem smartfona,
  • ulepszony autofocus.

Wdrożenie opisywanej aktualizacji wystartowało już w Indiach. Możemy się spodziewać, że kolejne dni przyniosą informację o udostępnieniu nowej wersji oprogramowania w pozostałych krajach. Oczywiście gdy One UI 3 trafi wraz z Androidem 11 na naszego redakcyjnego Galaxy M21 to podzielimy się z Wami wrażeniami z użytkowania. Nie mogę się doczekać!

Źródło: SamMobile

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS