windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Plotki/przecieki

Nowość od Apple na horyzoncie? Taki może być iPhone SE Plus!

W ubiegłym roku Apple sprawiło niemałą niespodziankę na rynku opłacalnych cenowo, kompaktowych smartfonów prezentując iPhone SE drugiej generacji. Owo urządzenie wzbudziło ogromne zainteresowanie – nie tylko wśród fanów iOS. Od razu pojawiły się także spekulacje – czy doczekamy się powiększonego wariantu urządzenia? Wszystko wskazuje na to, że tak. Co wiadomo na temat smartfona iPhone SE Plus?

iPhone SE Plus nie powali na kolana!

Wstępne przecieki wskazują na to, że najmocniejszym elementem specyfikacji iPhone SE Plus może być procesor. Apple bowiem powinno w jego przypadku postawić na sprawdzony układ A14 Bionic znany m.in. z iPhone 12. Ponadto możemy doczekać się ekranu o przekątnej 6,1″ oraz skanera Touch ID umieszczonego w klawiszu Home (choć bardziej obstawiałbym, że umieszczony zostanie w przycisku zasilania). Spodziewajcie się także aparatów o rozdzielczości 12 Mpix z OIS i Smart HDR 3 na tyle (iSight) oraz 7 Mpix na przodzie (FaceTime HD), a także pyło- i wodoszczelnej obudowy z certyfikatem IP67. Podobno, w kwestii ceny, iPhone SE Plus ma być o 100 USD droższy od podstawowego iPhone SE.

Być może nadchodząca nowość zastąpi w ofercie koncernu z Cupertino iPhone XR, który rzekomo sprzedawany ma być przez Apple do końca bieżącego kwartału. Nie zdziwię się więc, jeśli iPhone SE Plus zadebiutuje na przełomie marca i kwietnia.

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS