windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki OnePlus Plotki/przecieki Urzadzenia

OnePlus 9 i 9 Pro – poznajemy różnice między flagowcami!

OnePlus nie wzbudza już na rynku urządzeń mobilnych takich emocji jak kiedyś. Produkty sprzedawane pod tą marką znalazły się w cieniu OPPO i – co ważniejsze – nie są już „zabójcami flagowców”. Co prawda OnePlus wydał w ubiegłym roku kilka smartfonów z nieco bardziej atrakcyjnego przedziału cenowego, jednak nie wzbudziły one powalającego na kolana zainteresowania wśród fanów Androida. Czy tą sytuację poprawi premiera OnePlusa 9 i 9 Pro? Poznajemy właśnie różnice między tymi modelami!

Nowe smartfony OnePlus poznajemy coraz lepiej!

Znamy już kluczowe różnice między smartfonami OnePlus 9 i 9 Pro. Oczywiście tą fundamentalną będzie wyświetlacz. W bazowym modelu będzie to płaski, 6,55-calowy panel Full HD+. OnePlus 9 Pro zaoferuje nam natomiast ekran krawędziowo zakrzywiony o przekątnej 6,78″ i rozdzielczości QHD+. Co ciekawe, obydwa smartfony obraz odświeżały będą z częstotliwością 120 Hz. Kolejną różnicę dostrzeżemy, jeśli chodzi o baterie nadchodzących nowości. Obydwa urządzenia wyposażone zostaną w ogniwo o pojemności 4500 mAh. Warto jednak zaznaczyć, że droższy model zaoferuje wsparcie dla szybkiego ładowania bezprzewodowego 45W, podczas gdy ten tańszy – „zaledwie” 30W. Ostatnia z ujawnionych do tej pory różnic może dotyczyć zestawu aparatów. OnePlus 9 Pro ma otrzymać najpewniej dodatkowy obiektyw – być może odpowiedzialny za funkcję zoom.

To z pewnością nie jedyne różnice między wspomnianymi smartfonami. Mam nadzieję, że nadchodzące tygodnie przyniosą nam więcej informacji na ich temat – a przynajmniej powinny. Premiery nowych OnePlusów spodziewamy się bowiem w marcu, a więc za nieco ponad miesiąc. Czekacie z niecierpliwością?

Źródło: GSM Arena

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS