windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki OnePlus Oppo Plotki/przecieki Urzadzenia

OPPO i OnePlus ramię w ramię! Ważne zmiany w funkcjonowaniu marek!

OPPO i OnePlus to dwie marki związane z rynkiem urządzeń mobilnych, które cieszą się w naszym kraju popularnością. Co prawda daleko im jeszcze do pozycji Samsunga czy Xiaomi, jednak z każdym miesiącem zyskują szersze grono fanów. Oczywiście są to producenci powiązani ze sobą, a poprzez pewne ważne decyzje podjęte na szczycie, ta współpraca będzie w nadchodzących miesiącach jeszcze bardziej się zacieśniała. Co to oznacza?

Marki OPPO i OnePlus zacieśniają współpracę!

Dziś sieć obiegła informacja, że działy rozwoju OPPO i OnePlus łączą się w jeden. Taka decyzja w teorii przyniesie korzyść dla obu producentów. Bardziej skorzysta jednak OnePlus. OPPO bowiem dysponuje świetnymi rozwiązaniami w kwestii aparatów i nagrywania wideo. Będzie też dominującą marką w tym duecie, gdyż na rynku radzi sobie o wiele lepiej, niż OnePlus i ma też spore grono fanów nad Wisłą (jest po prostu bardziej rozpoznawalna wśród fanów Androida). Wiadomo już, że oddzielnie rozwijane będzie oprogramowanie i zarówno ColorOS, jak i OxygenOS nie zostaną zastąpione jedną, zunifikowaną nakładką. Tylko czy taka ścisła współpraca nie przełoży się na to, że OnePlusy będą dla nas mniej atrakcyjne i w zasadzie staną się dla OPPO tym, czym dla Xiaomi są submarki POCO i Redmi? Tego dowiemy się dopiero za jakiś czas.

Przez moje ręce przewinęło się sporo produktów OPPO. Jest to producent z potencjałem, który może wkrótce wyrosnąć na jednego z czołowych graczy na naszym rynku obok Xiaomi i Samsunga. Trzymam za to kciuki, bo zarówno urządzenia, jak i oprogramowanie od tego producenta są naprawdę przemyślane i interesujące. Czekamy na kolejne wieści w tej materii!

Źródło: Android Autorithy

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS