windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Samsung

Ważna decyzja Samsunga! Zeszłoroczne flagowce znikają z oferty?

Samsung kilka dni temu zaprezentował nam najnowsze flagowce z rodziny Galaxy S. Koreańczycy wiążą z nimi spore nadzieje, gdyż ubiegłoroczne modele nie sprzedawały się tak dobrze, jak tego oczekiwano. Teraz więc nasza uwaga powinna się skupiać na serii Galaxy S21. Postanowiono więc, że podjęty zostanie dość radykalny krok mający nakręcić sprzedaż nowości.

Samsung pozbywa się z oferty ubiegłorocznych flagowców!

Jeśli nadal zastanawiacie się nad zakupem któregoś z urządzeń z rodziny Galaxy S20, to musicie śpieszyć się ze swoją decyzją. Koncern z Korei właśnie wycofuje ze sprzedaży na swojej stronie owe smartfony. W ofercie ma pozostać jedynie w miarę „świeży” Galaxy S20 FE. Pozostałe modele będą jeszcze dostępne w ofercie oficjalnych partnerów Samsunga, jednak w ograniczonej ilości egzemplarzy – nie powinniśmy się spodziewać kolejnych dostaw. Szczerze mówiąc nie dziwię się, że rodzina Galaxy S20 nie sprzedawała się tak, jak tego oczekiwano. Urządzenia nie były rewolucyjne względem poprzedników i nie oferowały tak odczuwalnej poprawy pod kątem jakości codziennego użytkowania.

Pozostaje mieć nadzieję, że tegoroczne flagowce – rodzina Galaxy S21 – będą cieszyły się szerszym zainteresowaniem ze strony fanów Samsunga. Nowości prezentują się naprawdę nieźle zarówno pod kątem wyglądu, jak i oferowanych nam możliwości. Czy to wystarczy? Przekonamy się za kilka miesięcy.

Źródło: Samsung

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS