windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy S21 w nowej wersji nadchodzi! Będzie taniej?

Samsungi z rodziny Galaxy S21 zrobiły na nas całkiem dobre wrażenie. Koncern z Korei chce, by sprzedawały się znacznie lepiej od poprzedników. Ubiegłoroczne flagowce nie zrobiły bowiem na rynku furory. Następcy nie są rewolucją pod względem specyfikacji, ale nadrabiają to świetnym wzornictwem i bogactwem przydatnych funkcji. Co ciekawe, wkrótce rodzina wzbogaci się o nowego przedstawiciela.

Samsung Galaxy S21 4G w drodze!

Samsung Galaxy S21 będzie wkrótce dostępny w nieco zubożonym i tańszym wariancie. Można zaryzykować, że owa nowość będzie mokrym snem „foliarzy” oraz przeciwników 5G, gdyż będzie pozbawiona nowoczesnego modemu na rzecz rozwiązania wspierającego łączność LTE. Nie wiadomo jeszcze jednak, jakim rynkom dedykowana będzie ta wersja flagowca. Być może sprzedawana będzie w krajach, w których 5G jeszcze nie zagościło na dobre. Czy znajdzie się wśród nich Polska? Póki co z dobrodziejstw 5G korzysta zaledwie około 15% Polaków. Do końca bieżącego roku ta sytuacja ma w odczuwalny sposób ulec poprawie, jednak polski oddział koncernu z Korei nie poinformował jeszcze, czy tańsza wersja tegorocznej „S-ki” będzie dostępna nad Wisłą. Ciekawi mnie też jaki procesor Samsung zastosuje na pokładzie tej nowości, skoro Snapdragon 888, jak i Exynos 2100 wyposażone zostały w zintegrowany modem 5G.

Mam nadzieję, że na dniach poznamy nowe wieści związane z Samsungiem Galaxy S21 4G. Liczę na to, że ów smartfon zostanie rozsądnie wyceniony. Może wtedy spotkać się ze sporym zainteresowaniem ze strony użytkowników. Wielu z nas bowiem jeszcze długo nie skorzysta z dobrodziejstw sieci 5G. Sam mieszkam „na prowincji”, gdzie czasem jest problem nawet z dostępem do LTE. Dlatego obecność modemu 5G na pokładzie flagowego smartfona nie ma na razie dla mnie znaczenia. I zapewne wielu z Was ma podobne podejście do tej kwestii, prawda?

Źródło: GalaxyClub

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS