windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności

Nowość od Fresh N Rebel – słuchawki Code ANC

Ostatnimi czasy miałem przyjemność testować sporo produktów od Fresh N Rebel. Tym bardziej ucieszył mnie fakt, że na dniach doczekamy się debiutu kolejnych słuchawek od tego uznanego producenta. I oto są! Fresh N Rebel Code ANC. Dołożę starań żebym mógł je dla Was sprawdzić na Windowsowo. Tymczasem sprawdźmy co ów sprzęt ma nam do zaoferowania!

Przystępne słuchawki z ANC!

Holenderska marka Fresh n Rebel wprowadza na polski rynek nowe, bezprzewodowe słuchawki nauszne z systemem aktywnej redukcją szumów – Code ANC. Produkt skierowany jest do wszystkich, którzy cenią nie tylko wysoką jakość dźwięków, ale również maksymalną wygodę, solidną konstrukcję oraz wyjątkowy design. Code ANC stanowią idealne słuchawki do codziennego użytku, zarówno do pracy i nauki w warunkach home office, jak również do noszenia na zewnątrz. W tym momencie warto wspomnieć, że Code ANC są wyraźnie mniejsze i lżejsze (ważą zaledwie 220 gram) od innych dostępnych w ofercie holenderskiego producenta nausznych słuchawek Clam ANC, a przy tym zachowały znak rozpoznawczy marki – unikatowy design, który można określić w trzech słowach jako „subtelny, solidny i wyrafinowany”.

Wysoka jakość dźwięku to nie wszystko. Gdy przemieszczamy się po mieście lub próbujemy skupić się na pracy lub nauce w domu, wszelkiego rodzaju hałasy niejednokrotnie skutecznie zakłócają odbiór muzyki, podcastów czy filmów, dlatego aktywna redukcja szumów (ANC) to funkcja nie do przecenienia. Code ANC zapewniają bezprzewodowy czas odtwarzania wynoszący 30 godzin, który ulega skróceniu do 17 godzin przy włączonej funkcji aktywnej redukcji szumów. Można je w pełni naładować w ciągu zaledwie 2 godzin za pomocą dołączonego kabla ładującego USB-C.

Prezentowane słuchawki trafią do sprzedaży już w styczniu 2021 roku w najlepszych polskich sklepach z elektroniką. Cena wyniesie ok. 399 zł. Oczywiście, jak już wspomniałem, dołożę starań, żeby je dla Was przetestować. Czekam z niecierpliwością na tą możliwość!

Źródło: informacja prasowa

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS