windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung

Masz smartfon Samsunga? Ważna aktualizacja w drodze!

Cenię smartfony Samsunga za przejrzyste harmonogramy aktualizacji do kolejnej wersji Androida oraz za niezwykle wygodną w obsłudze nakładkę systemową One UI. W ubiegłym roku koncern z Korei udowodnił nam, że potrafi wzbogacać ją o nowe funkcje pomniejszymi aktualizacjami. Nie inaczej będzie i w 2021! Na niektóre urządzenia Samsunga zmierza już bowiem One UI 3.1, które zadebiutowało wraz z flagowcami z rodziny Galaxy S21.

One UI 3.1 zmierza na smartfony Samsunga!

One UI 3.1 to nie wuchta rewolucyjnych nowości. To raczej drobne poprawki i udoskonalenia rodem z serii Galaxy S21. Na tą chwilę znamy ograniczoną listę smartfonów mających w pierwszej kolejności otrzymać nową wersję nakładki. Warto jednak pamiętać, że w ubiegłym roku pierwotnie zaprezentowana lista także nie prezentowała się imponująco, a One UI 2.1 i 2.5 otrzymał nawet niskobudżetowy Samsung Galaxy M21. Lista smartfonów mających otrzymać nową wersję nakładki w pierwszej kolejności wygląda następująco:

Wśród nowości, które trafią na nasze urządzenia wraz z One UI 3.1 warto wymienić funkcję kontynuowania aplikacji na innych urządzeniach. Na początek trafi ona do apek Samsung Internet i Notatki. Ponadto warto wspomnieć o widoku reżyserskim, który to miał zadebiutować już wraz z serią S20. W jego ramach będzie można przełączać się pomiędzy różnymi kamerami z podglądem oraz dzięki temu nagrywać naprawdę ciekawe sekwencje wideo. Ciekawą opcją jest także możliwość wyboru pomiędzy kanałami Samsung Free i Google Discover w karcie na prawo od ekranu głównego.

Mam nadzieję, że Samsung przeprowadzi aktualizację do One UI 3.1 sprawnie. Następna wersja nakładki, One UI 3.5 zadebiutuje najpewniej wraz z serią Galaxy Note 21. Liczę na to, że Koreańczycy nie spoczną na laurach i że w drugiej połowie roku wprowadzi na pokład swoich smartfonów kolejne, przydatne nowości.

Źródło: Twitter

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS