windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Honor Plotki/przecieki Urzadzenia

A jednak! Smartfony Honor będą dla nas atrakcyjne!

Honor od jakiegoś czasu nie jest już częścią koncernu Huawei. Wcześniej, produkty sprzedawane pod tą marką miały być po prostu bardziej przystępne cenowo od głównego portfolio chińskiego giganta. Jak się jednak okazuje, borykające się z problemami Huawei nie chciało już tracić czasu i zasobów na podtrzymywanie marki. Sprzedaż Honora może jednak wyjść mu mocno na dobre!

Smartfony Honor z usługami Google!

Nowy właściciel marki nie jest związany z Huawei i dlatego nowe urządzenia Honora nie będą objęte sankcjami ze strony administracji Stanów Zjednoczonych. To świetna wiadomość, bo dzięki temu na pokładzie Honorów ponownie zagoszczą usługi Google (GMS) za pośrednictwem których uzyskamy dostęp do Sklepu Play, Google Pay, YouTube i innych. Mówi się o tym, że wielki powrót będzie miał miejsce już tej wiosny. Możliwe więc, że nadchodzący, flagowy model V40 będzie już dla nas bardzo atrakcyjny pod tym względem. Honor ma także prowadzić zaawansowane rozmowy z Qualcommem dotyczące dostaw procesorów dla smartfonów (Snapdragon). Producent bowiem chce pod tym względem uniezależnić się od koncernu Huawei – do tej pory urządzenia mobilne firmowane marką Honor wykorzystywały układy HiSilicon Kirin.

Mam nadzieję, że nowości Honora trafią także na polski rynek. Jest on obecnie zdominowany przez Samsunga i Xiaomi. Każdy producent, który zaoferuje wysokiej jakości smartfony i zdoła dla siebie zdobyć choć niewielkie grono fanów będzie mile widziany nad Wisłą.

Źródło: 4pda.ru

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS