windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple iOS Plotki/przecieki Urzadzenia

Touch ID pod ekranem już wkrótce? Nowe wieści o nadchodzących iPhone’ach!

Smartfony z rodziny iPhone 12 zaprezentowane przez Apple w drugiej połowie ubiegłego roku sprzedają się fantastycznie. I trudno się temu dziwić. Dla statystycznego fana produktów giganta z Cupertino są to bowiem urządzenia kompletne o fantastycznych specyfikacjach. Co Apple pokaże nam jesienią 2021 roku? Zmian może być niewiele. Mogą być jednak dość ważne.

Touch ID pod ekranem już jesienią?

Warto zaznaczyć, że według wstępnych doniesień, kolejna generacja urządzeń iPhone nie będzie rewolucyjna. Apple postawi raczej na udoskonalenia względem poprzedników. Przede wszystkim możemy się spodziewać nowych, wydajniejszych procesorów (jak co roku) oraz wielkiego powrotu Touch ID. Według najnowszych doniesień czytnik linii papilarnych miałby zostać umieszczony pod ekranem nowych iPhone. Brzmi to ciekawie. Być może dzięki takiemu rozwiązaniu Apple w końcu będzie mogło nieco zmniejszyć notcha na froncie swoich smartfonów. Warto również zaznaczyć, że możemy doczekać się jeszcze jednego powrotu – tym razem w kwestii nazewnictwa. Tegoroczny iPhone może nazywać się po prostu iPhone 12S.

Mam nadzieję, że już lada moment trafią do nas bardziej konkretne wieści związane z nowościami od Apple – włącznie z rednerami przedstawiającymi je pod względem wizualnym (choć i tu nie spodziewam się jakichś poważniejszych zmian).

Źródło: MacRumors

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS