windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Xiaomi

I to są dobre wieści! Oficjalna lista smartfonów z MIUI 12.5 opublikowana!

Xiaomi całkiem niedawno zapowiedziało kolejną aktualizację swojej nakładki systemowej. MIUI 12.5 ma wprowadzić kilka ciekawych nowości, dzięki którym korzystanie z naszych smartfonów będzie jeszcze przyjemniejsze. Koncern z Chin przyzwyczaił nas do tego, że nową wersję interfejsu otrzymują także te smartfony, które nie mogą już liczyć na dużą aktualizację Androida. Jak będzie tym razem?

Oficjalna lista smartfonów Redmi i Xiaomi z aktualizacją do MIUI 12.5 – gigant z Chin imponuje!

Lista smartfonów mogących liczyć na stosowną aktualizację jest całkiem pokaźna i znalazły się na niej najpopularniejsze produkty koncernu. Znajdziemy tu m.in. takie modele, jak:

  • Xiaomi Mi 11,
  • Xiaomi Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Lite 5G,
  • Xiaomi Mi 9, Mi 9 Pro, Mi 9 Transparent Edition, Mi 9SE, Mi CC9 Pro, Mi CC9,
  • Redmi 10X, Redmi 10X Pro,
  • Redmi K30, Redmi K30 5G, Redmi K30i 5G, Redmi K30 Pro,
  • Redmi K20, Redmi K20 Pro,
  • Redmi Note 9, Redmi Note 9 Pro,
  • Redmi Note 8, Redmi Note 7 i Redmi Note 7 Pro.

Co przyniesie nam MIUI 12.5? Tym razem producent skupi się na poprawkach wizualnych. Doczekają się ich ekran główny, a także menu wywoływane przez przycisk zasilania. Pojawią się także nowe, estetyczne animacje oraz przeprojektowana zostanie aplikacja aparatu. Jedną z najbardziej przydatnych nowości będzie natomiast możliwość bezpośredniego konwertowania fotografii do PDF z poziomu aplikacji Galeria.

To, co pozostaje jeszcze w tej chwili niewiadomą, to sam harmonogram udostępnienia aktualizacji. Możemy się spodziewać, że nowa wersja nakładki w pierwszej kolejności trafi na pokład flagowców. Mam nadzieję, że Xiaomi nie będzie kazało nam długo czekać i wkrótce poznamy jakieś bardziej konkretne wieści w tej kwestii.

Źródło: Xiaomi

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS