windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple macOS Urzadzenia

Rewolucja od Apple? Nowy iMac w drodze!

Apple fanom urządzeń mobilnych kojarzy się głównie ze sprzętami takimi, jak iPad czy iPhone. Nie można jednak zapominać także o tym, że to jeden z wiodących producentów komputerów. W drugiej połowie ubiegłego roku poznaliśmy MacBooka Pro, bazującego na autorskim układzie giganta z Cupertino – Apple M1. W tym roku natomiast czeka nas premiera nowego iMac’a, który pod względem stylistyki może być rewolucyjny.

Spore zmiany wizualne. Nowy iMac to rewolucja?

iMac jaki jest każdy widzi. Pod względem wizualnym komputerom Apple nie można odmówić uroku. Mimo upływu lat prezentują się one bowiem naprawdę nieźle. W dobie bezramkowości jednak, design obecnych iMac’ów trąci już nieco myszką. Apple doskonale zdaje sobie z tego sprawę i chce, by tegoroczna generacja komputerów prezentowała się o wiele lepiej. Jeden z redaktorów Bloomberga – Mark Gurman – dotarł do informacji wskazujących na to, że tegoroczny iMac może pod względem wzornictwa bardzo przypominać monitor Pro Display XDR od Apple. Będzie więc najpewniej elegancko oraz bezramkowo. Możemy się spodziewać, że tegoroczne premiery z Cupertino również pracowały będą w oparciu o bardzo wydajne procesory M1. Oczywiście tradycyjnie do sprzedaży trafią dwa urządzenia, oznaczone roboczo jako J456 i J457. Będą to następcy obecnie sprzedawanych modeli o przekątnych ekranu 21,5″ oraz 27″.

W tej chwili niewiele wiadomo w kwestii pełnych specyfikacji wspomnianych komputerów. Mam nadzieję, że już niedługo do sieci wycieknie więcej informacji z nimi związanych. Oczywiście będziemy je śledzić i podzielimy się nimi z Wami zarówno, jeśli będą one dotyczyły parametrów, jak i wyglądu iMac’ów na rok 2021.

Źródło: Bloomberg

ZAOBSERWUJ WINDOWSOWO W GOOGLE NEWS